:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Son Nefesimden Bir ÖnceKi Nefesimle Sesleniyorum Şimdi Sana ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[SIZE=5]Son şarKımdan bir önceKi şarKımla sesleniyorum şimdi sana..[/SIZE]
[SIZE=3]ßu sözler boşa değil.. Sensiz geçen yıllarıma söylüyorum adeta.. Lanetler gibi söylüyorum şarKılarımı.. Müziği yok, sözleri Kara.. KapKara bir gecenin ayazında planlamışım. aKordum bozulmuş, izin verirsen yapacağım. Seslenişim boşa… Aldırmayan Kahpe bir insan var Karşımda. ŞarKılarım boşa şimdi.. Güftesi bende gizli…[/SIZE]

[SIZE=5]Son yemeğimden bir önceKi yemeğimle sesleniyorum şimdi sana..
“Afiyet olsun” bile demiyor sözcüklerin.. ßoğazımda Kalacak loKmalar, baKma öyle bana.. Dilimler yapıştı adeta boğazıma.. Su içiyorum, gitmiyor. TıKandım… ßir tıKanışın hiKayesi bu şimdi.. Anlamazsın ya…
ßaKıyorum da, elinde suyla geliyorsun yanıma.. Acımış için galiba. Hoş, su versen ne ala.. ßir kere yapıştı boğazıma…
Nefesim kesiliyo galiba… Vurma öyle sırtıma……

Son uyKumdan bir önceKi uyKumla sesleniyorum şimdi sana..
UyKu denemez buna aslında.. Gördüğüm rüyaların haddi hesabı yoktur aslında.. Hepsi de, seni içermeKte.. ßazıları varKi, rüya mı kabus mu çözemediğim.. ßazıları varKi, hayal mi gerçeK mi ayırt edemediğim.. Ama öyleleri varKi, uyanmak dahi istemediğim…
İşte öyle bir rüyamsın sen.. Hiç bitmesin istediğim…

Son sigaramdan bir önceKi sigaramla sesleniyorum şimdi sana..
Külleri ucuna gelmiş, üzerime düşmeK üzere… AtacaK bir yer bulamıyorum. ßıraK, düşsün üstüme.. Söndüremiyorum bile..”Nasıl yaKtıysan öyle söndür şimdi!” diyor içerlerden bir yerlerden gelen ses.. Nasıl yaKtığımı bir bilsem, bu acıya da son verebilirdim belKide.. Kendi Kendime zarar vermeyi peK seven ben.. ßırak, düşsün üstüme…

Son şiirimden bir önceKi şiirimle sesleniyorum şimdi sana..
ßütün şiirlerimde sen kokuyormuşsun, bir baKtım da.. Özlem KoKmuş hepsi, hasret KoKmuş sana.. Senin ise haberin bile yoKmuş olanlardan.. Masum masum baKmışsın öyle.. ßurda bir can yanmış,erimiş,bitmiş, haberin bile yok belKide… Son şiirim de ne KoKar bilmem ama bunun da özlem KoKacağı daha şimdiden Kendini belli ediyor aslında. İçime çeKiyorum doyasıya.. KoKluyorum... ßir hışımla KalKıyorum sonra yerimden.. Allah’m ne yapıyorum ben?!

Son nefesimden bir önceKi nefesimle sesleniyorum şimdi sana..
Ne Kadar zormuş sevmeK seni.. Ne Kadar acı verirmiş oysa insana.. Her çektiğim nefesimde ‘sen’ eKsiK olmuyor bilesin.. Her çeKtiğim acının da bir sebebi ‘sen’sin..
Son nefesimden bir önceKi nefesimle sesleniyorum şimdi sana ;
Son nefesinde bana yer verir misin ???
[/SIZE]