:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Seni Seviyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
354f81a81fvc5.gif

Yüzümün bu kadar aydınLık oLması niye biLiyormusun?Neden bu kadar içten güLüyorum?

Yaşamdan bu denLi keyif aLmamın nedeni ne?Kendime baktığım zaman sadece seni görüyorum artık.Seni gördükçe yeniLeniyorum,mutLu oLuyorum,keyifLeniyorum.Hep seni bekLedim ben,seni aradım!Başka yüzLere sen diye baktım.Başka koLLara sen diye sarıLdım.

Herkesi sen sandım ama yanıLdım.Senin gibi oLamazdı hiçbiri.Ne güLüşLeri sendin,ne gözLeri.OnLar sadece birer suretti.Ruhu,ateşi,yüreği oLmayan birer suret…

Kızdım kendime.Seni yeterince aramadığım için suçLadım kendimi.YoruLdum aramaktan.Kabuğuma çekiLdim.Sustum.GeceLeri yıLdızsız kaLdım,gündüzLeri ışıksız.

Her mevsim seni yaşadım.

Yağmur oLup ısLattın beni,kar oLup üşüttün…Sonbaharda ağaç oLup yaprakLarını döktün üzerime.Baharda renk renk çiçek oLup açtın bahçemde.Yazın sarı sıcak oLup ısıttın beni.Kadeh kadeh içki oLdun içtim…

ŞarkıLarda ezgi oLdun;dinLedim.Bana bakıp “ne oLuyor sana” diyenLere cevap biLe vermedim.Seni unuttuğumu artık aramadığımı sansınLar istedim.GüLdüm.GüLüşümLe aLdattım onLarı…İnandıLar.Seni yaşamaktan hiçbir zaman vazgeçmedim oysa.Uzaktaydın sen.Ama bir o kadar da içimdeydin.Beni izLiyordun biLiyordum ya da öyLe zannediyordum.Sana sakLadım içimde yıLLardır biriktirdiğim sevgiyi…

Yüreğimdeki heyecanı,dudakLarımdaki ateşi,gözLerimdeki parıLtıyı,eLLerimdeki titremeyi,küçük dokunuşLarı sana sakLadım.

Ve bir gün çıktın karşıma.Şimdi seni buLduğum içindir bu çocuksuLuğum.Seni buLmanın çoşkusudur bu.İçimden dışarıya taşan yepyeni bir hayatın başLadığını biLiyorum.Ve bu hayatın içinde vazgeçiLmez kıLdığım tek şeyin SEN oLduğunu da…

Sevmek çok güzel hele ki sevildiğini bilmek Smile Yüreğine sağlık funda (:
Yüzümün bu kadar aydınLık oLması niye biLiyormusun?Neden bu kadar içten güLüyorum?

Yaşamdan bu denLi keyif aLmamın nedeni ne?Kendime baktığım zaman sadece seni görüyorum artık.Seni gördükçe yeniLeniyorum,mutLu oLuyorum,keyifLeniyorum.Hep seni bekLedim ben,seni aradım!Başka yüzLere sen diye baktım.Başka koLLara sen diye sarıLdım.

Cokca qüSel Yüreqine Saqlık Fundacım
sen sağol çiğdemcim Smile
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevmek çok güzel hele ki sevildiğini bilmek Smile Yüreğine sağlık funda (:

vayy Hasan Beyler de yorum yaparmışş Big GrinBig GrinBig Grin
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vayy Hasan Beyler de yorum yaparmışş Big GrinBig GrinBig Grin

Yaparım tabi funda hanımlar Confusedmiley16: Big Grin
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin mannnyak Big Grin
Manyak olduğumdan gurur duyuyorum Big Grin ahahaha Big Grin
Smile ne güzel gülüon sen öle Big Grin