:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gönül Misafirim'e (ona..)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
hoş geldin gönül misafirim ne içersin ask sevgi ayrılık... ?

sanki yaşadıklarından üşümüs gibiydi yaşadıkları şeyleri
bir daha yaşamak için korkuyordu bence korkusu
anlamsızdı ama onun düşünceleri farklıydı...
bende onu ısıtmak için sıcak bişeyler vermeye
calıstım ask gibi sevgi gibi ama o sadece sustu sustu sustu....
belki gidicekti belkide yanımda kalıcaktı gitceğini bilsem bile yanımda kalmasını istiyorum.sonsuza dek
birgün ben senin misafirin olsam sen bana kapını acarmısın... tutarmısın ellerimi gözlerime bakarmısın sessizce
konusurmusun benle uzun uzun...yap boz gibiyiz ikimizinde parcaları ayrı yerde ama birleştirmek senin elinde
bir gün o yap bozun bir parcasını alıp gidersen ben o parcayı bulana kadar sende olucağım her zaman.
ve o parçayı tamamlıcağım ne kadar zor olsa bile...Bu yazdıklarımın her noktası her harfi her cümlesi senin için...zamanımı sana yazıyorum..her saatini her saniyesini..Şu an istanbullun o acımasız kollarında napıyosun kim bilir o sessizliğin seni ürkütüyormu yalnızlıgın belkide senden kacmak istiyordur bırak yalnızlıgı o da kendi yoluna gitsin o da senden gitmek istiyor eminim...
sana olan sevgimin derinliğinde seni bulmak istiyorum her taraf zifiri karanlık sadece sadece sadece....

zamanı gelmişti o şimdi gidicekti..Gidiyormusun Dediğimde...
eldeneleag5.jpg
Gidiyormusun

-- Evet Gitmeliyim

-Gitmek İçin mi Burdasın Peki

-- Ben Zaten Senin Misafirindim Anlamadınmı ?

-Gitme...

Ne Kadar Gitmem Desede Gidicekti İlerde Sadece Ona Olan Sevgim İçimi Yakıcaktı
Sevgiyi Yakalamaya Çalışıyorum Ama Rüzgarlarla Uçup Gitticekti O Gittiğinde...Gitse Bile Belki O
Rüzgarla Tekrar Döner Belkide Bilmiyorum...Gitme Meleğim...Ne Olursa Olsun Kal Yanımda