:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: gittin...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Kırgın düşlerimden uzakvirgul.gif kırgın kalbimi avutuyorum. Kimbilir kaç zaman geçti sensizvirgul.gif sayamadığım... Senden uzakvirgul.gif sesinden uzak... Bir kez dokunamadığıma mı yansaydım sanavirgul.gif yoksa sesinden uzak kaldığıma mıvirgul.gif hangisi daha çok canımı yakıyordu...anlayamadım.

Yıllardır içimdeydinvirgul.gif belki de asırlardır... belki de doğmadan önce de biliyordum seni. Hep beklediğimdin senvirgul.gif ama sana bunu anlatamadım...

Ben geldikçevirgul.gif kaçanım oldun.. içini bilmediğimvirgul.gif yüreğini görmediğim sevdanınvirgul.gif kekremsi tadı oldun dilimde.. bıkmadan usanmadan sevgimi anlattığımvirgul.gif kağıtlar tükenip de kalemimin kırıldığı an da bile beni düşündüğünü umut ederekvirgul.gif yeniden yazmaya koyulduğum adını bile koyamadığım sevdam oldun. Benim için çok şey oldunvirgul.gif ama ben senin için hiçbir şey oldum...

Kaç kopuş yaşadım bunca senedir.. Şerha şerha bölündü ruhumla birlikte kalbim. Dayandım...dayandım da bir senden kopuşuma dayanamadım.. Ama olsun be gülümvirgul.gif ayrılığı bile senden diyevirgul.gif sevdim ben...

Hep beni sevdiğini hayal ettimvirgul.gif belki de sevmedin.. ama ben hep hayal ettim. Hayalin bile güzeldivirgul.gif bozmaya kıyamadım.. Beni kırdığın zamanlarda bu hayale sarıldım sımsıkıvirgul.gif seni kolay affetmelerim de bu yüzdendi zaten.

Gözyaşlarım akarken sessizce yanaklarımdanvirgul.gif onları bile sevdimvirgul.gif çünkü onlar sana aitti. Seni kaç gece döktüm gözlerimden bilmemvirgul.gif sayamadım...

Sesini hapsettim beynimin tüm hücrelerine. Özledikçevirgul.gif çıkarıyorum sesini. Kapatıp gözlerimivirgul.gif seni düşünüyorum yanımdaymışsın gibi. Hep kızdın bana belki de seni sevdiğim içinvirgul.gif nedenini anlamadığım kızgınlıklarının tümünü bana yönelttin her zaman. Bilemedinvirgul.gif bilemedin senden bir şey istemediğimi. Bırakmadın benivirgul.gif seni özgürce sevemedim. Seni senden gizli sevdim.

Gittinvirgul.gif yoksun hayatımda. Artık gizlemiyorum duygularımıvirgul.gif özgürce seviyorum seni. Gözyaşlarımı hergün avucumda biriktiriyorumvirgul.gif sonra öpüyorum onları bir birvirgul.gif seni öpercesine.

Gittin ve benvirgul.gif gitme kal benimle diyemedim sana. O kadar istekliydin ki gitmek içinvirgul.gif dur diyemedim sana. İçim yandı da yine de kal diyemedim umursuz bakışlım.. Ardından bakarkenvirgul.gif sessiz çığlıklarla bağırdım... duysaydın çığlıklarımı yine de gider miydin? Kulaklarını kapatabilirdin belkivirgul.gif ya kalbini kapatabilir miydin bana? hiç bilemedim...

Gitmenvirgul.gif seni sevmemi engellemiyor anla artık. Sen yokluğunda da varlığımsın... hiç gelmeyecek olsan da bundan sonravirgul.gif yine de varlığım kalacaksın. Seni hep beklemiştim asırlardan bu yana...geldin varlığınla beni mutlu ettin. Şimdi gittinvirgul.gif yokluğunla bile mutlu ediyorsun. Çünkü senden bana kalan şey o kadar güzelvirgul.gif o kadar özel ki...

Gel demiyorum sanavirgul.gif demeyeceğim..
Gittiğin yerde mutluysan eğervirgul.gif bu da bana yeter.
Sesinden mahrum kalmışım ne çıkarvirgul.gif senin özleminle her gün canım daha bir yanmış ne çıkar..
Yokluğunu varlığa çevirebilmişim yavirgul.gif bu da bana yeter..

Gün aşık olmuş geceyevirgul.gif
Gece de yakamoz düşürmüş denize
Ne gün erişebilmiş geceyevirgul.gif ne de gece kavuşabilmiş gündüze.
Birbirlerini hiç görememişler belki de..
Ama engel olmamış bu aralarındaki sevgiye..
Varlıklarını hissetmeleri bile yetmiş kendilerine
Bazenvirgul.gif gün isyan edip yakmış ortalığı
Gece de özleminden tüm ışığını söndürmüş gökyüzünden
İkisi de bulutlara yükleyip hüzünlerini
Tüm yeryüzüne yağdırmışlar gözyaşlarını
Yine de vazgeçmemiş sevdasından ikisi de
Sonsuza dek birbirlerini göremeyeceklerini bilseler de ....

Ben geceyim iştevirgul.gif senin için yakamoz düşürüyorum bol bol denize.
Sen benden gitsen devirgul.gif ben gelirim senin bensiz kıyılarına.
Yokluğundan soyunupvirgul.gif varlığını giyerim üstüme...
Gelirimvirgul.gif derinvirgul.gif sessiz duygusuz uykularına...
Benim için var olduğunu bilmek bile yetiyorvirgul.gif seni hiç göremesem de...
Sesini hapsettim beynimin tüm hücrelerine. Özledikçevirgul.gif çıkarıyorum sesini. Kapatıp gözlerimivirgul.gif seni düşünüyorum yanımdaymışsın gibi. Hep kızdın bana belki de seni sevdiğim içinvirgul.gif nedenini anlamadığım kızgınlıklarının tümünü bana yönelttin her zaman. Bilemedinvirgul.gif bilemedin senden bir şey istemediğimi. Bırakmadın benivirgul.gif seni özgürce sevemedim. Seni senden gizli sevdim.

oww süpermiş canım bu çok beğendimm ...