:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Dünya’ya yeni gelen bebek doğar doğmaz konuşmaya başladı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
CkhEV.jpg

Dünyaya yeni gelen bebek doğar doğmaz konuşmaya başladı.
Bunu gören birçok insan var. Hepsi de kulaklarına inanamadı.
Rusya’nın Norilsk kentinde dünyaya gelen bir bebek, doğumdan birkaç dakika sonra konuşmaya başladı. Pravda.ru sitesinin yayınladığı haberde; bebeğin bilinçli şekilde kelimeler seslendirdiği ifade edildi.
Site, Stepan adlı erkek bebeğin annesi Liza Bejeeva ve babası Rodion Bejeev’in çocuğun olağan üstü kabiliyetini farkedince şaşırdıklarını belirtti.
DOÄžAR DOÄžMAZ KONUŞTU
Çocuk doğar doğmaz ‘baba’ dedi, bir kaç dakika sonar da Stepan “anne” kelimesini söyledi. Bir gün sonra ise 17 yaşındaki anne Liza oğluna “Baba gelecek” demesi üzerine bebek “Baba? Kim?” sözlerini dile getirdi.
Doğum esnasında annenin yanında bulunan piskolog-doğum hekimi Marina Papanova bebeğin konuştuğunu kendi kulağıyla duyduğunu anlattı. Papanova, “1986 yılından beri doğum evinde çalışıyorum ve ilk defa bu tür vakayla karşılışıyorum. Yeni doğan bebekler bu tür zor heceleri seslendiremez.” diye konuştu.
BEBEK ANNE KARNINDA EÄžİTİLEBİLİYOR
Papanova olayı şöyle açıklıyor: “Cenin annenin karnındayken eğitilmeye müsait. Annenin algılaması, hisleri aracılığıyla dünyayı algılabiliyor. Eğer çocuklar doğmuş gibi çalışılır ve eğitimi ona göre yapılırsa, bebek olağan üstü kabiliyetlerle doğabiliyor” diye konuştu.
Allahım sen büyüksün..

Şu bebek kadar olamadık iyimi? Big Grin
ben 12 yaşında konuşmaya başladıımSmile))Smile)
ayyy cok güzel bişi ya Big Grin

benim cocugumda böyle zeki oLacak :tolga: Big Grin
Senin çocuğun ümitsiz bi vakaa olur bence Tongue
Müthiş Bişi Bu keSke Her Cücük ßöle Doqar Doqmas Konussa Big Grin
Başka derdin Tongue
Sen Big Grin:kop:
Benim kadar taş düşsün başına emi Tongue
düşSün düŞsün Kötüye ßisi oLmaz Kuzum Big Grin
Sayfalar: 1 2