:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Seni öyle sevdim ki güneşte seni gördüm,ayda seni sevdim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

Seni öyle sevdim ki güneşte seni gördüm,ayda seni sevdim.İçimdesin sen,her adımımdasın aslında ama ben yine sensiz kaldım.kokun yol olurdu bana seni öyle bulurdum,kendimi böyle bulurdum.Kaybettim şimdi seni de kendimi de…kokunu uzaklardan alamam ki.Gidiyorsun ya simdi sen nefes aldığım yerler dar gelir bana
Gidiyorsun…
Koca şehir arkandan ağlıyor nereye böyle düşman oluyor geçtiğin her yol geçtiğim her yol sensizliğe.Kan beynine sıçrıyor şehrin yutsa hepimizi yutar alaca karanlıkta ama neye yarar.
Gidiyorsun simdi…
Uzak yerler,köyler ,kasabalar baharı getirmen için seni beklerken arkanda yaşlı bir ben bıraktın koca sehrin yoldas oldugu.baska sehirlere bahar olacakken bende kış oldun.Saatler işlemez oldu odalarda sen bende koca bir boşluk oldun…
Gitme!..
Gitme desem kalır mıydın benle masun gökyüzümüzün altında.Benim ağlamam yollarına zincir vuracak mıydı?ağladım…Fayda etmedi.Yoluna engel oldum sen yine gittin.Pencerene vuruyor mu simdi gözyaşlarım.Her gece sana geldiğimi hissedebiliyor musun?
Ben sana sahrada susadım.Dirhem dirhem aradım seni günesin hırçınlığına inat.Benim yangınımken bu şehre volkan oldun
Sevgilim;
Gitme benden bu sehirden…bana yangın ol yine.Gözlerimi kapadıgımda en yakınımdaki hayalim ol…kimse bilmezken bu sehre bahar ol.seni bunca seven varken bu şehirde yanağıma bir buse koyacak kadar yakınımda ol….