:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: İmkan-SIZIM-a
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[SIZE="3"][COLOR="Blue"]Seni düşünmek ömrümün her anını kaplar olmuş be imkansızım. İçimi durmadan yakan yokluğun, zaten uykusuz geçen gecelerime ayrı bir zehir katmış. Daha bir uzun olmuş geceler. Dinlediğim bütün şarkılarda seni hisseder olmuşum.
İçime işlemişsin be imkansızım.İçimden söküp atmaya çalışırken seni, parçalanmış bütün bedenim. Beynim bu aşka imkansız derken, kalbim onsuz atamamki demiş.

Şimdi yine senli düşüncelere daldım ben. Ne yapıyor acaba? Hayalinde kim var? Soruları meşgul etmekte şimdi beni..

Faydalar faydasız, imkanlar imkansız olmuş imkan-sızım.. Uzayan gecelerde saatler zamansız olmuş.
[COLOR="Red"]Ne yapsam ne yapsam, kurtulabilsem.
Ne yapsam gönlümü avutabilsem?
Kendimi unuttum, unutuldumda,
bir seni benim gibi unutabilsem..[/COLOR]

Unutamıyorum ki imkan-sızım.. Öyle zor geliyorki benim olmayacağını bile bileseni sevmek. Bari sen sevme, bari sen kapılma benim kapıldığım düşüncelere..

Sende yanma benim gibi imkan-sızım

Qetesh
25\10\2009
04:00[/COLOR][/SIZE]
Birde yazamıyorum diyordun he Smile
Yüreğin dert görmesin inşallah. İmkansızın değil imkanın olsun ...
Yazdıran olunca yazıyorum.. Tongue

Yokluğun kadar varsın sevdiğim...Yokluğunu kabullenmek çok ağır geliyor sevdiğim..Anlamak ve alışmaksa imkansız.Aşkım hiç bitmez imkansız bile olsa...

Teşekkürler AdemSmile
Büyücek çok güzel olmuş yüreğine sağlık =)

Üzülmezsin inşallah imkansızın olarak kalmaz =)
Kalıyor işte.. İmkanlar bile imkansız kalıyor Smile
Uzayan gecelerde saatler zamansız olmuş.

Belli oluyor saat 4'te yazmısın.

Teşekkürler