:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: sevdiğim ve ömür boyu seveceğimsin
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Kaçıncı kez kağıdı ve kalemi senin için elime alışım bilmiyorum Bildiğim tek şey son olmadığı Seni kendime bile anlatamazken, doğru kelimeleri, doğru bağlaçlarla bağlayıp, etkili cümleler kurmak sana dair …

O kadar zor ki …

Çünkü sen kifayetsiz kalan ifadelerin can damarı, çünkü sen dilsiz yüreğimin sevda kokan yanısın…

Sevmek kadar, sevdayı anlatmak da zormuş inan, bunu seni sevdiğimde anladım…

Ama ben seninle, zor olanı yaşamayı da sevdim. Sesini her duyduğumda, gözlerine her dokunuşumda bütün zorluklar kolaylıkların esiri oluyor. Özleminde büyüttüğüm sensizliği anlatan korkularım silinip gidiyor ellerim avuçlarındayken …
Ben sevmeyi değil seni sevmeyi seviyorum

Seninleyken gülüyor, yanındayken yaşadığımı hissediyorum…

Sen varsın diye hayat güzel, sen koktuğu için aldığım her nefes solumaya değer, …

Sevdiğimsin ve bir ömür boyu seveceğimsin…

Çok güzel yazmışsın aşkım. Sevginle çarpıyor bu yürek. Durmasına izin verme ...
Ooovvv kumrular döktürmüş yine Big Grin ..

Yüreğinize sağlık Smile
Seviyom Smile
ben de seviyom hemde kocaman 10 tane Smile
Smile Yürekleriniz dert görmesin . Allah tamamına erdirsin artık SmileSmile
CaNaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile Yürekleriniz dert görmesin . Allah tamamına erdirsin artık SmileSmile

teşekkürler ercan Smile Aminnnnnn İnşallah Smile
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok güzel yazmışsın aşkım. Sevginle çarpıyor bu yürek. Durmasına izin verme ...

aşkımmmmmmmsınnnnnnnn benimmmmmmmm Smile
yüreğin hep sevgimle çarpsın emiiiiiii Big Grin
çok güzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellll Big Grin
oyyy zencoş nerden buldun bunu Smile

madem bu konumuz yeniden gündeme gelmiş o zaman bu vesileyle 36. ayımız kutlu olsun Big Grin

aşkımmmmm sonsuza kadar seveceğimsin Smile