:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: hasretim; sanadır!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Hasret bir sızlanış,içten içe yanan ızdırap damlaları.Ümit ederek beklemek şafağı.Sevgiliye kavuşma anı,hasret.Zamansız zamanlarda yüreğimi bürüyen duygudur hasret.Hasreti düşünürüm,yağmur dolu bulutların altında.Ve uzaklarda taşırım,sevgiyi,sevdayı,bağlılığı.Hasretin düğümüdür hüzün dolu akşamlar.Bir sonbahar akşamıdır,ıssız sokaklarda dolaştığım an.Sessiz kaldırımlar sırdaşımdır.Stresten çatlamış dudaklarımla sevgiyi,bağlılığı,vefayı sayıklarım ıslak bir bank üzerinde.Şehrin gürültüsünden uzak,yıllanmış ağaca takılır hislerim.Sözüm var,uymak zorundayım.Kaderin çizgileri vurulmuş benliğime.ZAMAN,ZAMANSIZ YAKALAR DÜŞLERİME YENİK DÜŞTÜÄžÜM ZAMAN.
Sevgiliye kavuşamama korkusu var içimde.Hatalar uçurum oldu aramızda.Sevgi yolunu aydınlatamıyorum.Mutlu bir düşüm yok,geçerli mazeretim yok,ona ulaşmak için.Kavuşamama korkusu ağlatır beni.Canımdan,dünyamdan öte geçmiş bağlılığım.Hasret düğüm olur hüzünlü akşamlarda.Bazen üşürüm sıcak mekanlarda.Düşlerime düş düşer,kırık dökük zamanlarda.Mutluluğu,sevgiliyi sayıklarım zaman zaman.İki damla gözyaşı ıslatır avucumu;çünkü sevgiyi pınarından içemedim.Kalbim muhabbetle coşmadı.Gözyaşlarımı hasret dolu sineme dökemedim.Hıçkırıklar düğümlendi boğazıma.Yüreğim sızlar zamansız zamanlarda.Buz kesilmiş çayımı yudumlarken sevgiliyi düşlerim bazen.Kavuşam anını iple çekerim bir sonbahar akşamında.
"ALLAH'tan ümidini kesme" müjdesi yetişir imdadıma.Yüreğimde taşırım onu.
Uzatma benim dünya sürgünümü EY SEVGİLİ.Çünkü hasretim sanadır ta derinden.
Beklerim..Çare gelmez elden...

yüreğine sağlık acemhe...