:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ölüm hangimizin yüzüne daha çok yakışır şimdi?!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Zaman, ayaklarımızın altında can çekişen otlar gibi yok oldu gittinokta.gif
Günler geçtinokta.gif Aylar bittinokta.gif Mevsimler bizi terk ettinokta.gifDüşaltı kaldığımı fark ettimnokta.gifBu zaman denen uçuruma düştüğüm günlerde gözlerim yavaş yavaş kararıyordunokta.gifDüş kırıntılarını sabah kahvaltılarına katık ettiğim vakitlerdinokta.gifRuh kıranlarımda bitmiştinokta.gif
Hatırlamıyordum gerisininokta.gif
Hani gözümü diktiğim yazılarda "git artık" ısrarına bir anlam veremiyordumnokta.gif Bir süre sonra kendimi bir darağacında asılı olarak buluyordumnokta.gif Ben buradaysam orda ki asılı olan beden kimindi? Ölmemiştimnokta.gif Katil ben miydim?
Gözlerinin içine bakınca dayanılmaz acıyı gördümnokta.gif
Bir daha da bakamadımnokta.gif
Ah suratında eylül bitiren çocuk "Sen kimsin?"
Sonra zaman denen mefhum pamuk ipliği gibi çözülmeye başladınokta.gif
Dursun orada dedim, dursun orada!
Kendime sakladımnokta.gif Geçmişe yapışmış bir halde dursun oradanokta.gif
Çünkü hatırlamıyorumnokta.gif
Ama hatırladıkça b o ğ u L u y o r u m!

Zaman eridinokta.gif O adamın dediği gibi: "İlk ay yalnızlıktınokta.gifKimseyi istemedimnokta.gifİkinci ay kavruknokta.gif Ki hasretle karışık sıcak girdi günlerenokta.gif Üçüncü ay uzunnokta.gif Bitmeyecek sandımnokta.gif" Dönseydi hesap sormazdım, kendime sorduğum çıkar yollu çıkmaz hesaplarınokta.gif Sonra gelmedinokta.gif Gözlerimden silebiliyordum kendiminokta.gifYaninefes alabiliyordumnokta.gif Bi cigara ile daraltabiliyordum göğüs kafesiminokta.gif

Dudaklarından habersiz şarkılar söyledimnokta.gif
İçinde "ne olur gitme"li ağlama nöbetlerinden geçtimnokta.gif
Bilirsin hani dışarısı güzdünokta.gif Çocuktunokta.gif Gidecek başka yeri olmadığı için Cadde'deydinokta.gif O çocuğu ilk gördüğümde çok içerlemiştimnokta.gifSonra duydum ki okula gitmek için soğuk bir durakta bekliyormuşnokta.gif Isınmak için darağaçları büyütüp kendini astığı duraklarda!
Ah benim lekesiz zihnimnokta.gif
Bu acıyı doya doya yaşanokta.gif
İki kişilik hesap yap şimdinokta.gif
Ve beni kirpiğinden düş!

Söyle!

Ölüm hangimizin yüzüne daha çok yakışır şimdi?!