:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ramazan Ayına Özel Dualarımız
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Evet Arkadaşlar Hepimizin İçinde Ramazan Ayı İçin Güzel Dualar Geçiyordur İşte Bu Düşünce İle İçimizden Geçen Duaları Paylaşabilmemiz İçin Bu Başlığı Açıyorum İlki Benden Olsun İşAllah Hepimiz Yazarız Ricam Alıntı Olmasın Ben Başlayayım...Hergün Bir Dua Ben Ekleyeceğim Sizlerinde Katılımını Bekliyorum Arkadaşlar.

"Rabbim Bu Mübarek Ayda Tuttuğumuz Oruçları Kıldığımız Namazları Ve Yapılan Hayrı Hasenatlarımızı Dergahı İzzetinde Şu Mübarek Ramazan Ayı Hürmetine Kabul Eylesin"
Subhanerabbiyyel Aliyyil Alel Vehhab

"Bizi Yediren İçiren Ramazan Ayına Ulaştıran Rabbim Sen Rahmansın Rahimsin Bizide Orucunu Hakkıyla Tuıtanlardan Eyle."
Allah'ım Sen Bizi Ramazana Ulaştırdın Sana Şükürler Olsun Bizlerede Oruç Tutup Cennetine Kavuşmayı Nasip Eyle.

[ses]http://hasanhseyin.asiyurek.tun.googlepages.com/Produce.wmv[/ses]
Rabbim Şu Mübarek Ayda Senin Rızanı Kazanmak İçin Oruç Tutan Ve İbadet Eden Kullarının Ramazan Ayının Yüzü Suyu Hürmtine Günahlarını Bağışla.
Allah'ım Bizi Bu Sene Ramazana Ulaştırdığın Gibi Daha Nice Seneler Bizleri Birlik Beraberlik Kardeşlik İçinde Mutlu Huzurlu Ve Bol Sevaplı İftar Ve Sahurlar Geçireceğimiz Ramazan Aylarına Ulaştır Yarabbim
Amin ........
Teşekkürler ERCAN Abi.
Allah'ım Açılan Ellerin Boş Çevirilmeyeceği Şu Mübarek Ayda Bizimde Dualarımızı Kabul Eyle.