:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Adını unuttum! Aslında kokunda çıkıp gitmiş dünyadan...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Adını unuttum! Aslında kokunda çıkıp gitmiş dünyadan; hani o zaman zaman seni hatırlatan....

Bir hayal olursmiliv.gifuzun zaman sonra bırakıp giden sevgili.Öyle eskisi gibi acı vermez sana.Sen onca yitirilmişliğe ağlamışsınsmiliv.gifsen onca sevmişsinsmiliv.gifsevişmişsin tek beden.Nerede O şimdi? Hani o kadar çok bedel ödedin; ödemen değdi mi? Dünya'ya binlerce kez tekrar tekrar gelsemsmiliv.gifyinede onun bir tek sözü için ve onun bir tek bana gülümsemesi için değer dersin. Ama Dünya'yasmiliv.gif sadece bir kez gelirsin işte! Başka hayat olmadığını onca yılın ardındansmiliv.gifbir gün aynaya bakarken anlarsın. Ne kadar acı gülümser sana o aynadaki yüz.Ardından bir kahkaha tufanı ve yırtılan bir yüz...

Hep sana geldi ayaklarımsmiliv.gifgururun adı yoktu yanında.Sensmiliv.gif hep telaşlı bir çocuk gibismiliv.gif ordan oraya yetişme çabasındasmiliv.gif evcilik oyunlarındaydın.Seni seyrederken kendi penceremden; çok sevdim: O acelecismiliv.gifo masumsmiliv.gifo serseri seni.Sen ne kadar büyük görünüyordun yüreğimdensmiliv.gifne kadar da çok seviliyordun bir bilsen. Sonra yalınayak koştunsmiliv.gif sana yetişmeye gücü yoktu ayaklarımın.Ardından kanayan dizlerimlesmiliv.gifsenin ufukta batışını izledim.Umudumdasmiliv.gif sendesmiliv.gif çok uzaklardaydınız artık! Ama yalınayak koşmuştun bir keresmiliv.gif ayakların kanamıştı ve iz bırakmıştı yerde.Seni takip edebilirim diye sevindim ama yağmur tüm izleri yok edene kadar yağdı!

Yağmuru bu yüzden hiç sevmiyorumsmiliv.gifseni benden aldı...

Her kapı çalışında aklıma gelen ilk sen oluyordunsmiliv.gifoysa biliyordum kismiliv.gif sen asla bu kapıdan içeri bir daha girmeyeceksin.Hiç gelmeyecek misafirim.Ama işte! hep seni çarptı bu kapı.Belki yine çarpar senin ellerinle diye....

Umut işte!
Hiç terkeder mi beni...
Güzeldi teşekkürler...