:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: aşık olamıyorum!!!!!!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Yau ark.lar ben aşık olamıyorum tam böyle hehhh derken biraz yakınlaşınca soğuyorum hemen teli kapatmalar falan aşık olmak istiyorum yaaaaaaaaaaaa Allam yarebbüm delircem insan aşık olamıyorum diye alkole vururmu kendini bee yazıklar olsun bana diyorum başka da sözüm yok salak ben yaaAngry
ya kardes ne dıyımkı hakkında haıyrlısı ne ıse o olsun..alkole vurma kendıne yazıketme bence.hayat herseye ragmen gusel bence..
bende aşık oLamıyorum ama kendimi aLkoLe feLan vermedimm Smile demek ki doru kişiyi buLamadığın için soğuyosun hemenn Smile
Sevgilim olsun,birine aşık olayim diye arayınca kesinlikle olmaz,siparişle aşk olmuyor.gerektiğinde yalnız kalmayı da insan öğrenmelidir ve elbet birgün mutlaka gerçekten seveceğini unutamamalı,seçilmiş kişi elbet birgün karşısınıza beklenmedik bir anda çıkacaktır sizin aramanıza gerek kalmadan.Alkol felan sadece nefsinizin size düşmanlığıdır.ilk başta nefsinize sahip çıkmalısınız.
Oda ilginç birşey aşık olamıyorum diye üzülmek.. Big Grin

Aradığın gibi bulamıyorsundur.. Zamanla olur herşey..Kendini bu yüzden alkole vurman çok saçma..Smile Hem aşık olursan sen ve karsıdaki seni sevmezse o daha kötü hiç zorlama kendini bosuna..Smile
Kafanı duvara vurBig Grin
aşık olamıyom diye alkole mi verdin kendini :yikildim:
Her insan istediği anda aşık olamaz zaten emin ol.
O değil şimdi aşık olamıyorum diye içersin, yarın bir günde aşığım diye içeceksin Wink
napaLım bi gün oLur beLki die bekLe Big Grin Tongue
Aşk bir ızdırappp aşk bir ızdırappp SmileSmile
Zara ne güzel sölemiş dimi Smile Smile
Sayfalar: 1 2