:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sevda limanına sürükleniyorum...!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[b]bir sandala binmiş gidiyorum... [/b]
[b]rüzgar ne tarafa taşır bu sevdayı bilemiyorum... daha önce hep tersten esen rüzgar bu kez bendan yana döner mi diye düşününce verdim kararımı ne zaman benden yana olmuştu ki talih... ne zaman kazanmıştı ki benim sevdam... hep karanlığın içine sürüklendim ben... [/b]
[b] şimdi mi çıkacak yolum aydınlıklara... [/b]
[b] umut etmek belkide tek erdemim... [/b]
[b] ama ben umutlarımı çok önce tükettim.düşünüyorum bir gün karşına çıkarsan..zor gelirdi içimdeki sana seni anlatmak.beni bulamıyorum çünkü içinde hiç bir seferinde... [/b]
[b] hep bir köşesinden katmak istiyorum hayatımı hayatına... [/b]
[b] bir yerinden müdahil olmak istiyorum sevda için verdiğin kavgana... [/b]
[b] iliştirmeye çalışıyorum sevdamı sevdanın içine... [/b]
[b] başaramıyorum... [/b]

[b] tutunmaya çalışıyorum hayata bi ucundan... [/b]
[b] sen olsanda olmasanda yaparım diyorum... [/b]
[b] belki bu umutsuzluk gibi gelebilir... [/b]
[b] umutların tükendiği yerden çıktım ben zaten yola...böyle zamanlarda süt liman oluyor deniz...ne bulunduğum yerden kopuyorum ne sana doğru gelebiliyorum... oysa ne hayallerim var benim... [/b]

[b] kavgan kavgam olsun... sevdan sevdam olsun... ben sen olayım bi yerinde hayatın... senin hayatın benle dolsun... [/b]

[b] duyanlar ne büyük aşk diyorlar ya bendeki için... [/b]
[b] bense bunun umutsuzluğunda yaşama tutunuyorum... [/b]
[b] belki diyorum bir gün... [/b]
[b] belki bir yerlerde... bir fırtına sorası sığınacağım limanımda olacaksın.yeniden canlandırıyorum hayallerimi... kavgan kavgam olacak... sevdan sevdam olacak... [/b]
[b] ben sen olacağım... [/b]
[b] sen hayatıma dolacaksın... bir gün bir yerlerde olacak biliyorum... şimdi o limana doğru sürükleniyorum...[/b]

[b] alinti[/b]
kavgan kavgam olsun... sevdan sevdam olsun... ben sen olayım bi yerinde hayatın... senin hayatın benle dolsun...

teşekkürler By Bilinmez Smile