:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Susmayı öğreniyor yüreğim!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Yine KendimLe Başbaşayım. Seni Bulupta Aynı Anda Kaybettiğim Yerdeyim...

İnsanin bir şeyLere karar vermesi ne kadar zor; Ya Seni içime GömmeLi Ya da artık içimden söküp AtmaLıyım...

Her ne olursa olsun susmalıyım. Hangisi daha zor? Hangisi daha acı?Gerçekten gitmeli miydin, Yoksa kalıp yanımda savaşmalımı? Bir yolarıyorum kedime, bulduğum bütün yollar ise hep sana çıkıyor...

Kapanmalı artık gözLerim.Sonsuz karanlıkta tek başıma yürümeye devametmeliyim.Yürümeliyim ardıma biLe bakmadan, yürümeliyim parçalayarakdeğerLeri ve sevgileri, yok ederek yaşadığım tüm zamanLarı...

Nasılda acımasız zaman. NasıL da yüceltmiştim seni gözümde. Tutup Kendiellerimle koymuştum en yükseğe, melek oLmuştun. Sonra KeyifleizLemiştim yüceliğini. Yine de Ben Bitirmeliyim. Tutup Kollarındanindirmeliyim olduğun yerden Seni. Ya da Seni ölene dek yaşatmalıyımiçimde. Ne Kadar zor Bir Karar...

Bir Yanım: ''Bir Daha Kimse, Hiç Kimse Onun Kadar Çok Sevilmeyecek'' derken Bir Yanim Sakin, Sessiz...

Zaman Geçiyor Acım Dinmiyor Kapanmıyor Yaralarım.

Tükenirken Ben, Aklımda Bir Tek Sen...

Görüyor Musun, Yine Konuşuyorum ama Sessizce...

Susmayı Öğreniyor Yüreğim...
Smile .
Paylaşım için teşekkürler...
Zaman Geçiyor Acım Dinmiyor Kapanmıyor Yaralarım.

Tükenirken Ben, Aklımda Bir Tek Sen...

Görüyor Musun, Yine Konuşuyorum ama Sessizce...

Susmayı Öğreniyor Yüreğim...

Yüreğine sağlık...Çok güzel...
Hangisi daha zor? Hangisi daha acı?Gerçekten gitmeli miydin, Yoksa kalıp yanımda savaşmalımı? Bir yolarıyorum kedime, bulduğum bütün yollar ise hep sana çıkıyor...

bu düşünceler ile kayboluyoruz..
Kapıların yüzümüze çarptığını gördükçe sessizliğe gömülüyoruz..

Çok güzel yüreğine sağlık..