:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Minibüs
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Minibüs Bir adam bir gün şehir içi hat minbüsü alıyo.Duraktan yolcularını alıp son viteste gidiyo.şöför hiç hızını alçaltmadan gidince yolcular tedirginleşiyor.Yolculardan biriarkadan:
-şöför bey biraz yavaş gitseniz' diyo. şöförde dönüp diyoki: -sen bu arabanın modelini biliyomusun? yolcu:-hayır bilmiyorum;deyince şöför:konuşma o zaman diyo.neyse adam sesini çıkarmıyo.öyle biraz daha gidiyorlar.Arkadan bir yolcu daha çıkıp yine aynı şeyleri söyleyince şöför yine :-sen bu arabanın modelini biliyomusun. diyo adamda :-hayır diyo Şöförde :-konuşma diyo o zaman.adam yine sesini etmiyo.Bunlar yine devam ediyorlar şöför yine hız kesmeyince arkadan başka bir adam kalkıp diyo:-kardeşim biraz yavaş git öldürücen mi bizi!!!!! Şöför yine aynı soruyu soruyo:-sen bu arabanı modelini biliyomusun? diyo adam :-evet diyo biliyorum ne olacak... Şöför heyecanlı bir şekilde dönüp diyo ki:-ÇABUK SÖYLE BU ARABANIN FRENİ NERDE?????
Vah vahBig GrinBig Grin...
Yazık Big GrinBig Grin
süpermiş Big Grin
Çünkü ben ekledim TongueTongue