:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ey Yazımı Toprağa Gömüyorum..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
4309el-yazimi-topraga-gomuyorum-sirra-ka...kalsin.jpg

Bu gece aşkın sırrına kalem basıyorum. Kapatıp gözlerimin parantezinivirgul1.gif dikkat tabelası asıyorum sözlerimin ünlemine. Ustabaşı hüznümevirgul1.gif üstü başı yırtık çırak oldu ellerim… Ellerime dokundu yüreğimdeki kederim… Cümlelerim teker teker nedamet oldu sensiz güncelerimde… Hiç ihanet etmedim yalnızlığımavirgul1.gif hiç vefasızlık etmedi yalnızlığım bana… Gururumun ölüm döşeğini sererken ayaklarınavirgul1.gif suni teneffüsler yapardım umuduma… Yine kaybeden olurdumvirgul1.gif yine kaybolan intihar boşluklarında…

Tortulu bir yalnızlıkmış ayazıma düşen kar… Gün dönümlerinde keder tüten evlerin saçaklarından topladığım. Kederli bir şarkıymış adınvirgul1.gif geceler boyu tersinden okunanvirgul1.gif bestesiz sarkılar gibi söylenen…

Aşk gibi birşey değilim ben! Sözüm uçarvirgul1.gif yazım silinirvirgul1.gif siluetim yanar hafızalarda… Bir bakışım kalırvirgul1.gif keskin nişancı elindenvirgul1.gif delip geçen hayatı…
Acı´ya açvirgul1.gif hüzne muhtaç yüreğim kalırvirgul1.gif aşkın kapalı kapılarında…

Aşk gibi birşey değilim ben! Yapışmam duygunun en yoğunundan hayata… Sürgünü oldum sevdanın… Sığınmam pişmanlık taşan af kelimeleriyle sahte dünyaya… Sığınmam suskunluk biçilmiş sevdanınvirgul1.gif dilsiz diliyle aşkın otağına…

Aşk gibi birşey değilim ben! Kırdım kalemini sevdanınvirgul1.gif yaktım gemisini aşkın. Ne gitmek vardır artıkvirgul1.gif ne dönmek sözümden… Batan son güneşimin son mirasıydı yalnızlıkvirgul1.gif anıt oldu hayata… Kanıt oldu yalnızlıklıktan ölen insanların yalnızlıklarına…

Aşk gibi birşey değilim ben! Sözüm uçarvirgul1.gif yazım silinirvirgul1.gif yüzüm yanar aynalarda. Güneş yanığı ömrümle öderim borcumu hayata…

Ben arabesk bir aşkla sevmiştim acıyı… İsyansız acılar biriktiripvirgul1.gifimkansız aşklaravirgul1.gif hasreti gömmüştüm kalbimin samanyoluna… Her yıldız kaydığında üşürdü gözlerim…

Aşk gibi birşey değildim ben… Yakmazdı alevimvirgul1.gif yanardım kendim…Her özlemde bir damla asardım kirpiğimin kimsesiz boşluğuna… Kirpiğimin boşluğundan bakardım sana… Yani özlemlevirgul1.gif yani aşkla!

Gittiğim med ve cezirlerde azığım olurdu ağzımdaki ahım… Seni her düşündüğümde acırdı yüreğimdeki boşlukvirgul1.gif acırdım kendime… Yıkılırdı aşkın gök kubbesi üstüme… Benliğimvirgul1.gif bencilliğimvirgul1.gif yok olası gururum kaldıramazdı bu yüküvirgul1.gif geceler boyu…

Aşk gibi birşey değildim ben! Susardı dilimdeki boşluğunvirgul1.gif susardım hep kendime… Dilim kelimelerle kekelerkenvirgul1.gif yüreğim özlemle taşarken susturucu takardım sesime… Yine taştı yüreğimvirgul1.gif yine sıçradı özlemim bir kaç kelimeye…

Aşk gibi birşey değildim ben… Her duygunun acıyla birleştiği kıyılardan bağlanırdım hayatın yaşamak limanına… Aşk acıya değdiği zaman aşık ederdi beni kendine… Hasretin gurbet elden dönmesini beklerdim hasretle.

Aşk gibi birşey değildim ben… Kimsesiz bir çocuk gibi büyüttüm yalnızlığımıvirgul1.gif sevda koydum göbek adını… Sevdamın gözü öyle karaydı kivirgul1.gifaklayamadı hiçbir gecevirgul1.gif öyle sakladım ki seni içimdeki gölgelerevirgul1.gif farketmedi varlığını hiç kimsevirgul1.gif
(BEN BİLE!)

Aşk gibi birşey değildim ben! Uçardı sözümvirgul1.gif silinirdi yazımvirgul1.gif yanardı yüzüm aynalarda… Sözüm uçtuvirgul1.gif yazım silindivirgul1.gif yüzüm yandı sensiz aynalarda… Yazımda yazgımda sevdayaydıvirgul1.gif sevdadandı… Kırıldı kalemi sevdanınvirgul1.gif çok kırıldık bizde… Artık sukutun gizemli yamaçlarında gizleniyorum yazgımavirgul1.gif yani aşksızlığıma…

Zifir bir cümle zannetsemde kendimivirgul1.gif aşk benim tahtimda gizli…
çok güzeldi abicim...
çok hoş bir paylaşım olmuş..
emeğine yüreğine sağlık...
emeğine sağlık çok güzel bi paylaşım ((:
Ahh ahh mükemmeldi arkim.
O güzelim yüreğine sağlık olsun..
Teşekkürler..