:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Otobüs şöförü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[b]Serkan ölünce cennetin kapisinda kuyruga girer.[/b][b]Hemen önünde bekleyen adam pederdir. Kapida bir melek[/b][b]beklemektedir.[/b][b]Melek pedere sorar:[/b][b])))Hiç günahın var mı peder ?[/b][b]Aziz melek ben rahiptim. Tüm hayatım boyunca hep tanrıma dua ettim. Karıma[/b][b]ve çocuklarima sadik kaldim.[/b][b]Insanlara ve hayvanlara hep yardim ettim[/b][b].. Melek :[/b][b] Çok iyi, bunları biliyorduk zaten.[/b][b] [/b][b]Al sana cennetin gümüş anahtarı der.[/b][b]Ve sonra Serkan'a döner.[/b][b]))) Senin hiç günahın var mı?[/b][b] ; Serkan:[/b][b]Ben de her zaman hayvanlara ve insanlara iyilik yapardım.Tanrıya dua[/b][b]etmedim etmedim açikçasi, inancim da zayifti ve bir günahim vardi.. Çok[/b][b]sert ve hizli otobüs kullanirdim[/b][b] .. Melek Serkan'a döner ve[/b][b]bunu da biliyoruz..[/b][b] )))Çok iyi al sana cennetin altın anahtarı..[/b][b] Peder bu olaya çok sinirlenir:[/b][b] Ben hayatımı tanrıya adadım siz de gidip[/b][b]Bu adamı cennette benden üstün tutuyorsunuz,[/b][b]haksızlık değil mi ?!![/b][b] [/b][b] Melek gülerek:[/b][b] ..))) Oglum sen vaaz verirken[/b][b]herkes uyuyordu ama[/b][b]Serkan otobüs kullanirken herkes dua ediyordu.[/b]
Big Grin
Güzeldi.
Teşekkürler.
Big Grin Big Grin Big Grin

Tşkler
hahah Big GrinBig GrinBig Grintşküelr
:yikildim:
teşekurler ellerine saglık