:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Eskimesin Sevdalar...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Oturdum m?zik dinlemekteyim.?alan ?ark? lale devri.?imdi d???n?yorum ger?ekten sevdalar ger?ek sevgiler bu kadar g?m?ld?m? tarihin k?f tutmaya yakla?m?? sayfalar?na,bu kadar m? unutuldu sevmeler sevilmeler.Kabul edemem diye say?kl?yorum kendi kendime.Sen bu y?rekte nefes almaktan hi? vazge?medin ki!
Sensiz ge?en gecelerim zindan misali korku dolu sanki, kokuna uzak,sensiz ve yapayanl?z seninle dolu iken her yan?m.Akl?ma geliyor izin alamad???n zamanlarda ?stanbul un karl? ayaz gecelerinde saatlerce donma pahas?na seni bekledi?im o g?nleri,sonra bron?it ge?irdi?imi yada senin hep bir yerlere mecburi gidi?lerinde saatlerce g?nlerce a?lay???m?...
Nas?l eskirdi sevdalar ben bu kadar severken,bu kadar sahip ??kma tela?? i?inde y?llarca ?abalerken.Eskimesin sevdalar kaybolmas?n Lale Devri ?ocuklar?na hasret kalmas?n sevdalar eskimesin b?rak?lmas?n yanl?z bir k??ede a?layan ?ocuk misali.....
?ok g?zel ya te?ekk?rlerConfusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley20:
ben teşekkür ederim beğendiğinize sevindim....