:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sizi çooooooooooookkkkkkk Seviyorrrrrrummmmm...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ARKADAŞLAR UZUN ZAMANDIR BU SITEDEYIM DOSTLUGUNUZ PAYLAŞIMINIZ.......SICAKKANLILIGINIZDAN VE SAMIMIYETINIZDEN O KADAR MEMNUN VE MUTLU OLDUMKI BU YUZDEN SİZLERI ÇOK SEVDIM VE SEVIYORUMSmile................AMA ARTIK UZUN BIR SÜRE YOKUM..........SİZLERI GÜZEL DOSTLUGUNUZU.........VE SİTEMIZI ÇOK ÖZLEYECEGIM...............HEPİNİZ BANA ÇOK IYI DAVRANDINIZ........HEPINIZI COK SEVDIM...........HERŞEY İÇİN TEŞŞEKKÜR EDERIM...................KENDINIZE ÇOK IYI VE CICI BAKIN BENI UNUTMAYINBig Grin Big Grin Big Grin BEN SIZI HİÇ UNUTMAYACAGIM ÇÜNKÜSadSad HOŞÇAKALIN.................;Wink;Wink:k::k::k:
msn de söylediğinde nasıl üzülmüştüm halada üzüntülüyüm seni bizde çok seviyoruz biz seni asla unutmayacağız sende bizleri unutma inşAlh Çabuk Dönersin Alaha Emanet Ol Keşke Gitmesen Senin Gibi Bir Arkadaş Duygusuzdan ayrılıyor büyük kayıp neyse Allah En Yakın Zamanda Tekrar Dönmeni Nasip Etsin...:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
nereye gidiyosun ki hayırdır çok özel değilse sebebini de söylesen ?
Seni tekrar burada görmeyi çok isteriz Smile
Geri gel olur mu
Allah a emanet ol Deli Kız
Özleneceksin Smile
Çabuk git çabuk gel Tongue ..
güle güle git oynaya oynaya gel Big Grin

özlermiyiz sanırım özleriz gözün arkada kalmasın Smile