:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sımsıkı Sarılıp Sıcaklığınla Isıtmanı Özledim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ayaz1.jpg

Bu gün her günden daha fazla, daha bir aklımdasın. [SIZE="3"]Sadece düşünmek yetmedi bu gün seni. Daha fazlasını yapmak istiyorum. Senin için daha fazlası... Sen yokken seni içimde yaşatmaktan daha fazla ne yapabilirim ki.. Geçen zamana yenilmemekten başka… Sen söyle daha fazla ne yapabilirim? Bu içimi acıtan sevgini azaltmak, bedenime sığmayan özlemini dindirmek için...

[FLASH]http://zuzu65xzuzu65.googlepages.com/dngelsevdiim.swf[/FLASH]

“Uzun oldu, ne zor oldu
Kalp yoruldu dön gel, her şey kalsın
Yalnız aşkla, yalnız aşkla dön gel
Affettim, kendini akla,
Yalnız aşkla, yalnız aşkla dön gel”

ayaz2.jpg

Elimden gelen tek şey bu sanırım.. Sana yazmak. Seni yazmak.Sayfalarca senin için anlamsız cümleler kurmak. Sonra da senin okumayacağını bile bile okuduğuna inanıp kendimi kandırmak.. Sana söylemek istediğim sayısız cümleler içerisinden bir kaçını söyleyebilmiş olmanın mutluluğunu yaşamak.Sana bakarken gülümsemeyi özledim,gözlerine mühürlenip öylece kalmayı.Soğuk günlerde sımsıkı sarılıp sıcaklığınla ısıtmanı özledim.Bir nefes gibi derin derin içime çekmeyi.Ömrün son demine dek izle[n]meyi,kısaca seni özledim ben.

23652397.jpg

“Yak gel bildiğin ne varsa
Sat gel, gözüm yok para pulda
Yalnız sanadır bu hasretim

Takvimlerden rakamlar değil sen düşüyorsun üzerime.Saatlerin de rakamlarını unuttum ben.Sen giderken saat kaçtı ki?!. Hatırlamıyorum hatırlayamıyorum.Akreple yelkovanında özlediğim seni görüyorum hep.Sebebim'i sebebim geçe. Sebebim'e sebebim kala. Sebebim,
sebebim..Sensiz geçen zaman düşman sanki.Sende sen bende sen. Herşey de sen. Hepsi sen. Yokluğun ateşten bir gömlekmiş sanki her gün istemeyerek üzerime giydiğim.Gözlerimi gözlerine istersen bir ömür mühürlerim. Hadi durma! Aslını resmet ruhuma sevdiğim..Kısaca seni özledim sebebim.

ayaz3.jpg

Dön gel vaktimiz daraldı
zaten şu yalan dünyada
Gel inadı sevdiğim”
“Mesafeler seni azaltmak yerine her gün daha çoğalttı…”

31598781.jpg

Hayata dair tek bir umudum var artık. Bir gün döneceğin. Bu sabahta seni bir önceki sabahtan daha çok sevdiğimi düşünerek uyandım. Seni bekliyorum. Gel artık...

Sensiz geçen günlerin anlamsızlığını yaşıyorum tüm benliğimle…
Uzakları yakın et, gel artık…
[/SIZE]

alıntıdır

hazırlayanın emeklerine sağlık çok beğendim paylaşmak istedim umarım sizlerde beğenirsiniz
ŞAhane bi flash olmuş yüreğine sağlık Smile
hazırlayan arkadaşın emeklerine sağlık.Teşekkürler sizede yorum için