:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Azra Akin, Kivanc Tatlitugu Mahvetti!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
AZRA AKIN, KIVANÇ TATLITUÄž’U MAHVETMİŞ!... BU AÇIKLAMAYI NE AZRA NE DE KIVANÇ YAPTI!... PEKİ KİMİN İDDİASI?

Erkan Özerman ''Orada Neler Oluyor?'' programinda Kıvanç Tatlitug ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu:
Erkan Özerman: “Kıvanç Tatlıtuğ'un yükselişini eski sevgilisi Azra Akın engelledi.Bu çocuk Fransa'da "Kivan" takma adı ile hızla yükseliyordu. Fakat Azra Akın kıskançlık krizine girip Kıvanç'ı telefonla sürekli taciz ediyordu. "Hollanda' ya geleceksin", "Beni aldatıyor musun?", "Yanında kim var?" diye sürekli arıyordu. Zavallı Kıvanç'ta işi gücü bırakıp Hollanda'ya Azra'nın yanına gidiyordu. Kıvanç ikide bir Hollanda'ya gitmek için işlerini erteliyordu. Bunu engellemek için Azra'ya Paris'teki evimi açıp yatağımı bile verdim. Ama kız yine de onu mahvetti, işlerini engelledi. Zaten Kıvanç’ın Azra ile birlikteyken başka sevgilileri de vardı.”

azra_kivanc_tatil.jpg
Azra bana sakın yaklaşma tamam mı Smile Smile Big Grin
Kim tutar Kıvanç'ı Azra da kimmiş Big GrinBig Grin
Behlül'üme bişi olmaz be Big Grin
Hay behlüller kovalasın seni Big GrinBig GrinBig Grin
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hay behlüller kovalasın seni Big GrinBig GrinBig Grin

Beni bihterler kovalasın Big Grin Big Grin
Senide diyecektin sanırım Big Grin
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Senide diyecektin sanırım Big Grin

Üstüne basa basa diyorum tekrardan BENİ Tongue Big Grin Big Grin
Ya sen git behlülüne Big Grin hayret bişi he
Behlül benim adamım Bihter de benim yavuklum kardeşim Tongue Sen git işine Tongue Big Grin
Sayfalar: 1 2 3