:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Geceleri Pitonuyla Uyuyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
3 YILDIR EVİNDE YILAN BESLEDİÄžİNİ, GECELERİ PİTONUYLA UYUDUÄžUNU VE HAFTADA BİR KEZ YILANINA SÜT BANYOSU YAPTIRDIÄžINI AÇIKLAYAN ESKİ MANKENİMİZ KİM?..

10 yıl önce Bodrum-Bitez'e yerleşen, bugün vizyona giren 'Hadi Gari Cumhur'un başrol oyuncusu Merve İldeniz, 'Orada Neler Oluyor'da 3 yıldır beslediği piton yılanı Kaşkol ile geceleri birlikte uyuduğunu söyledi.

Merve İldeniz "Kaşkol artık evcilleşti diye düşünürken beni 3 kez soktu. Ona haftada bir gün süt banyosu yaptırıyorum. Bahçeden yakaladığım fare ve böceklerle besliyorum. Yazın havuzda birlikte yüzüyoruz. Tek sorun arkadaşlarımın evime gelmek istememesi. Kaşkol'u kanepenin üzerinde görenler çığlık çığlığa kaçıyor" dedi. 'Hadi Gari Cumhur'un yönetmeni Harun Özakıncı ise "Başrol için bir deli arıyordum. Merve de karar kaldım. Kaşkol ile yaşaması deli olması için yeterli değil mi?" dedi.
merve_ildeniz0.jpg
EVET SAGOL CANIM BUNU GAZETEDEDE OKUDUM ALLAH AKIL FİKİR VERSİN KÖTÜ BİR ALIŞKANLIKBig Grin
Şimdi bu alışkanlık yapmıştır, piton harici başkasıyla rahatta edemez. Tongue

Vah vah çok kötü bir durum Big Grin
Iyi Cesaret Big Grin
Manyaklık parayla değil ya Big GrinBig Grin