:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: seviyomusunuz?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
2 de 1 seviyomusunuz? buraya itaraf edin biz bizeyizWink
hayır ikide bir sevmem.birini sevmem için beni etkilemesi ve galiba biraz da gizemli olması gerekli.zoru seviyorum ama eğer beni çok yorarsa akışına bırakırım.isterse sever ve gelir...
ewet öyledir bencede
hayır zor sewerim ! kolay hoşlanırım ama zor sewreim ! Ama sence de biter olay !!! Mesela onu kndime ayrlmamaya çalışırım ama bna glnce teklifini kabul etmem w!!! Biras zorum qaliba ...! Burada bi çouk wardı 1 yıl glsin teklif etsin istdm şimdi peşmde koşuo ama kabul etmiom beenmedimden diil istemiom ! Böle işte :p
Tam1_MaynaK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hay?r zor sewerim ! kolay ho?lan?r?m ama zor sewreim ! Am sence de biter olay !!! Mesela onu kndime ayralmaya ?al???r?m ama bna glnce teklifini kabul etmem !!! Biras zorum qaliba ...! Burada bi ?ouk ward? 1 y?l glsin teklif etsin istdm ?imdi pe?mde ko?uo ama kabul etmiom beenmedimden diil istemiom ! B?le i?te :p
ohaaaaaaaaaa meltem afedersin yani c?sss Big GrinBig Grin k?s?m bi g?n kars?na ?le biri c?karki g?r?r?m ben seny agla z?rla 654654 sene pesinde kosars?n insallah Big Grin:p
o da oldu zaten Sad ama nabıım bn de böleyim
hahahhhhhahahha
meltem ayıp edıosun ben buraadaa afedersın bı tarafımı yırtıyom da bana bakmıosun bee yasık dııl mı banaSad
nas? yane ..? :eek: :eek: :eek:
zor severim zor unuturum..seversem delicesine severim zatenWink
Sayfalar: 1 2