:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Başkalarıyla Doldurmaya Çalıştım Seni
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Başka türlü bir şey bu bir film şeridinin tek karesi gibi
58a21e3f6f7c.gif

Hiçbir yazar anlatamamış aşkın kimyasını, bende anlatamam kalbimde ki vardiyasını.Ama dinle.Dinletebilirim kalbimin sesini, kalbinin üzerinde.Masallar anlatırım sana her birinin yollarının mutlu sonlarla kesiştiği...Ve kumrular gösteririm sabahın kör vakitlerinde, her birinin yeşillikler arasında birbirleriyle seviştiği.Anılar satın alırız, bir yazlık sinema tadında her daim izlemekten, anlatmaktan ve dinlemekten haz duyacağımız...

484fb84c5ec2iv8.gif

Karanlığını susturmaya çalıştığım her gece başkalarını aradım, başkalarıyla doldurmaya çalıştım seni. Acımadan öldürüp içime gömdüğüm her bir umut için, yıllar sonra mumlar yakıp sabahın ilk ışıklarına dek başında bekledim. [i][b]Defalarca özür diledim, hatalarıma bastım affetmedim kendimi… Her sabah; işte bu sabah ayrılığı yendim diye kendime yalan söyledim. Yine yalandan gemilerle, yalan adalarımı aradım durdum. Kendimi terk etmelerim yani ayrılıklarım, seni başkalarıyla doldurmak kadar saçmaydı. Süresiz saçmalamalara eğildim, sustum… İşte ne olduysa o anda oldu.
[/b][/i]

61528jz2.gif
[i][b]Başka türlü seviyorumseni,kıyamadığım...[/b][/i]
[i][b]96533ce2017b.gif[/b][/i]

güzel paylaşımdı...
yüreğine sağlık...
Yüreğine sevgi ve sağlık dolsun Smile ..

Güzel paylaşımdı tşkler..
teşekkür ederim canlarım rabbim hepinizin kalbini sevda ile doldursun inşallah

Smile
güncelleyeyim dedim Smile