:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Nick nick nick işte tüm mesele bu xD
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
*Dağların da Sesi ÇıkmazZ... Bakma Suskun Durduğuma !

*NickiNi biLé Görmék isTémioruM..oTurum aÇmasaN ii édérsiN,MaiLim saNa ağır Mı géLdi éNgélLLédim séNi aFédérsiN...

*Artık senin gibi vefasızlara karnım tok, oyuna devam romeo ama artık juliet yok

*qüLü$üme aLdanMa...! 2 SaniYeLikTir .erTeSi aCı, erTeSi keDer, erTeSi hüZün, erTeSi öLüM, erTeSi qöyaŞıDır, qüLü$ümüN

[b]*[b]Yaşıyorm LayLayLom .. Hayat Gelsin vay vay hom[/b][/b]

[b][b]*Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsa aldırmıyorum, maksadı yüzümü ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum...
[/b]

[b]*eski Foto ' Lar qißisin taTLı Ama eSkiiiiiiSiinnn....! [/b]

[b]*ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!! [/b]

[b]*Uuntsun beni diye haber göndermişsin, bir düşün bakalım hatırlanmaya değermisin?[/b]

[b]*Rocky Balboa Yumrukları Gibi Darbeli Benim Rock Sözlerim[/b]

[b]*..Adım SözLérimé KéfiL..![/b]
[b]*Her karesi siyaha boyanmış bulmacayım, beni çözmeye çalıştıkça içimde kaybolursun!![/b]

[b]*[b][SIZE=4][SIZE=3]Hiçbir [/SIZE]şey diyen bir cümlenin[/SIZE][/b]
[b]Ortasına terkedilmiş bir kelimeyim[/b]
[b]Öznesiz,zamansız,zarfsı[SIZE=4][SIZE=3]z...[/SIZE]
[/b]
[b][SIZE=4]Mektupsuz,adressiz..[/SIZE][/b]
[/SIZE][/b]

[b][b][SIZE=4][SIZE=3]*-Karanlık, bir ışıkla dehşet verir aslında çünkü yalnız kalamazsın gölgen vardır yanında[/SIZE][/b][/SIZE][/b]

[b][b][SIZE=4][SIZE=3]*[b]>>> ßir CoCuquM a$ka kaNdırıLmış <<<[/SIZE][/b][/b]
[/b]

[b][b][SIZE=3][b]**Gittimi Gider! [/SIZE][/b][/b]
[b][b][SIZE=4]Çağırsan GeLmez!
[/b]
[b]GeLsede KaLmaz, [/b]
[b]KaLsada Yetmeezz! [/b]
[b]!.. Ne Garip $ey $u MutLuLuk ..! [/b]
[/SIZE][/b][/b]

[b][b][SIZE=3][b]*Ölümü istiyorum diyorum , mutlu olmayı , gülmeyi . . Yaşamı tutuşturuyorlar elime . Yaşamalısın , acı çekmelisin, ‘YAŞAYARAK ÖLMELİSİN!’ dercesine !!!.. [/SIZE][/b][/b]

[b][b][SIZE=4]*HayaT Denen ßu yoLa isTemeDen Çıkmış ßir yoLcuyum..!
[/b]
[/SIZE][/b][/b]

[b][b][SIZE=3][b][SIZE=2][SIZE=3]**SaNki ceNNette CeHenneMi ya$ıorM [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/b][/b][/b]

[b][b][SIZE=3][b][SIZE=2]** [SIZE=3]Unuttum DêMèk ßìLé Hê+îRLâMâK+îR [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/b][/b][/b]

[b][b][SIZE=3][b][SIZE=2][SIZE=3]*YoKLuquMLa iYi qéCiNMéYé ßaK [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/b][/b][SIZE=3]
[b][SIZE=2][b][SIZE=4]VaRLıqıM ßiR DaHa aSLa SéNLé oLMaYaCaK
[/SIZE][/b][/SIZE]
[/SIZE][/b][/b]

[b][b][SIZE=3][b][SIZE=2][SIZE=3]*SiLDiKLERiM vardir bir de, !!!onlar YANLI$LARIM ve Pi$MANLIKLARIMdir Adlari anilmaz, hatirlari sorulmaz Sadece ""BEDDUALARIMDIR''''[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/b][/b][/b]

[b][b][SIZE=3][b][SIZE=2][SIZE=3]*Ölmek için sebebim yok ama yaşamak için de sınırdayım [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/b][/b][SIZE=3]

[b][SIZE=2][b][SIZE=4]*Bitmez dediğim herşey bitti gitmez dediğim herkesin gittiği gibi...
[/SIZE][/b]

[b][SIZE=3]*//Madem her şey basit bi formül..Mutluluğu söylesin kimya! //
[/b]

[b]**HéR sözümz dudakLarda qüLü$ oLmuştu.[/b]
[b]Dönmék ihtimaLi yok artık o qüLü$Lér dü$ oLdu...!![/b]

[b]**Yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var: [/b]
[b]Yaşadın mı büyük yaşayacaksın, ırmaklara, göğe, [/b]
[b]bütün evrene karışırcasına [/b]
[b]Çünkü ömür dediğimiz şey, hayata sunulmuş bir armağandır [/b]
[b]Ve hayat, sunulmuş bir armağandır insana...[/b]

[b]*Hayat öLüm yolunda rüyadır[/b]

[b]*DünYa SoNSuZLuğun içinde küçük bir parantezdir!![/b]

||^^ѕєη тєℓѕιм qιвι нєя уєя∂є çєкєякєη вєη тυяк¢єℓℓ qιвι ѕєηι çєкємєм ανєα qιвι σн вє ∂єя çєкєя qι∂єяιм^^||

*GüLü$Lerim wardı bnm.. Ben kimim ben nerdeym ! Tam kar$ıya geçerken,bıraktıın o eL bnm !

*iÇiNe DerT oLacaK SaNa SoN ßakışıM..!

*Hayat bir sınavsa..Ben kağıdımı verip çıkmak istiyoRum..!

*.....KraL Kim OLursa OLsun KraLice Hep ßeNiM.....

*Bir düştüm kırıldım boşversene zaten kimin umrundayım

[/SIZE][/SIZE]
[/SIZE][/b][/b][/SIZE][/b]
Ölmek için sebebim yok ama yaşamak için de sınırdayım

güzelmis

Tesekkürler Smile
**Gittimi Gider!
[SIZE=4]Çağırsan GeLmez!

GeLsede KaLmaz,
KaLsada Yetmeezz!
!.. Ne Garip $ey $u MutLuLuk ..!
[/SIZE]

güzeLmis (:
beenmenize sewindim........
TesekkürlerSmile
SiLDiKLERiM vardir bir de, !!!onlar YANLI$LARIM ve Pi$MANLIKLARIMdir Adlari anilmaz, hatirlari sorulmaz Sadece ""BEDDUALARIMDIR''''
güselmiş
*iÇiNe DerT oLacaK SaNa SoN ßakışıM..!

Eline SağLık
[b][b][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=2]Hayat bir sınavsa..Ben kağıdımı verip çıkmak istiyoRum..!

*.....KraL Kim OLursa OLsun KraLice Hep ßeNiM.....==>tanıdık geldiBig Grin

güzellerBig Grinteşekkürlerr
[/SIZE]
[/SIZE]
[/b][/SIZE][/b]
xXjelib10Xx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[b][b][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=2]Hayat bir sınavsa..Ben kağıdımı verip çıkmak istiyoRum..! [/SIZE][/SIZE][SIZE=3]

[SIZE=3]*.....KraL Kim OLursa OLsun KraLice Hep ßeNiM.....==>tanıdık geldiBig Grin

güzellerBig Grinteşekkürlerr
[/SIZE]
[/SIZE][/b][/SIZE][/b]

senden önce bnm iletimdeydi ordan mı tanıdık geldi Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Tongue