:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Twilight....(Gerçeğime...)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Twilight_766752a.jpg

Üç şeyden emindim. Birincisi Edward bir vampirdi.
İkincisi, ne kadar baskın olduğunu bilemesem de onun bu vampir yanı kanıma susamıştı.
Üçüncüsü ise, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona âşık olmuştum.

''Sevgi ha deyince oldurulan birey değil olan birşeydir'',varsa vardır yoksa yoktur .Birini ya da birşeyi seviyorsak gerektiği için değil sevdiğimiz için seviyoruzdur.
Gerçek sevgi acı çekmeyi bilen sevgidir,çünkü her adanmışlıkta acı çekmeye hazır bir bilinç yatkınlığı söz konusudur..ve gerçek insan uğrunda ölebileceği birşeyleri olan varlıktır...

Bu söylediklerimi öyle bir yaşatıyorsun ki bana öylesine hissettiriyorsin ki varlığını , her nefes alışımda verdikçe bir sonrakini senin için alıyorum.. yaşamak sadece seninle güzelse son nefes alışımda senin için olsun istiyorum çünkü; ben seni uğrunda ölecek kadar çok seviyorum ...

Seni sevmek bana sonsuzluğu düşletti
Seni özlemek çok acı verici olsada içindeki kavuşmaya dair mutluluklarla yaşamayı öğretti bana...

Hayatım değildi değer kazanan ..
Hayatındı,varlığındı ..
çünkü ben sen varoldukça
VARIMM

Hayat tükettikçe beni sen çoğaltıyorsun ya sevgimizle nefesimi
işte diyorum ben böyle seviyorum,ben böyle seviliyorum ...

Gözlerinin içinde kendimi seyretmeyi çok seviyorum çünkü sen baktıkça bana gözlerin bir yıldız kadar ışıldıyor ...çünkü ben küçük bir kız oluyorum gözlerinin içinde en masum,en saf ve herşeyi herşeyinle yeniden keşfeden küçük bir kız

EVET
BEN GÖZLERİNDE BÜYÜYORUM ve HEP İÇİNDE OLMAYI DİLİYORUM ....
CeYDa HaNDe KeSiM

2v9ayh2.gif

twilight.jpg

TesekkürLer, Yüregine sagLık.
Zaman ayırıp oduğun için teşekkür ederim... Confusedmiley17:
CeYDa HaNDe KeSiM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Twilight_766752a.jpg

Üç şeyden emindim. Birincisi Edward bir vampirdi.
İkincisi, ne kadar baskın olduğunu bilemesem de onun bu vampir yanı kanıma susamıştı.
Üçüncüsü ise, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona âşık olmuştum.

''Sevgi ha deyince oldurulan birey değil olan birşeydir'',varsa vardır yoksa yoktur .Birini ya da birşeyi seviyorsak gerektiği için değil sevdiğimiz için seviyoruzdur.
Gerçek sevgi acı çekmeyi bilen sevgidir,çünkü her adanmışlıkta acı çekmeye hazır bir bilinç yatkınlığı söz konusudur..ve gerçek insan uğrunda ölebileceği birşeyleri olan varlıktır...

Bu söylediklerimi öyle bir yaşatıyorsun ki bana öylesine hissettiriyorsin ki varlığını , her nefes alışımda verdikçe bir sonrakini senin için alıyorum.. yaşamak sadece seninle güzelse son nefes alışımda senin için olsun istiyorum çünkü; ben seni uğrunda ölecek kadar çok seviyorum ...

Seni sevmek bana sonsuzluğu düşletti
Seni özlemek çok acı verici olsada içindeki kavuşmaya dair mutluluklarla yaşamayı öğretti bana...

Hayatım değildi değer kazanan ..
Hayatındı,varlığındı ..
çünkü ben sen varoldukça
VARIMM

Gözlerinin içinde kendimi seyretmeyi çok seviyorum çünkü sen baktıkça bana gözlerin bir yıldız kadar ışıldıyor ...çünkü ben küçük bir kız oluyorum gözlerinin içinde en masum,en saf ve herşeyi herşeyinle yeniden keşfeden küçük bir kız

EVET
BEN GÖZLERİNDE BÜYÜYORUM ve HEP İÇİNDE OLMAYI DİLİYORUM ....
CeYDa HaNDe KeSiM

2v9ayh2.gif

twilight.jpg

Küçük ama aynı zamanda dünyaya sığmayacak kadar kocaman...
Rüya ama en az rüya kadar gerçek olan...
Uzak ama Yakınımdakinden daha yakın olan...
Susamak, acıkmak ama bir türlü doyamamak...
Düşlemek hayal kurmak mucizevi bulmak ama yinede kavuşacağın güne inanmak...
Dün bugün ve yarın denkleminin sonucu SeNSiN SeVDiÄžiM...!
^^BLueKaoS ^^
Sensiz Gecen Günlerim Zehir Olsun.
Gecmeyen Günlerim...
Sonsuza Dek Senin Olsun...
SeVDiÄžiM..