:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu Öpüşme ReytingLeri PatLatıyor !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter'i ile Behlül'ünün yasak aşkı seyirciyi cezbediyor. En çok onların öpüşme sahneleri reyting alıyor. ;Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter'i Beren Saatvirgul.gif öpüşme sahnelerinin kendisini hiç zorlamadığını söyledi. Ama o sahneler dizinin reytinglerinin en çok arttığı sahneler oluyor
Beykent Üniversitesi VIII. İletişim Ödüllerivirgul.gif geçtiğimiz gün Ayazağa Kampüsü'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. 8 bin öğrencinin kullandığı oylarla belirlenen isimlerden biri de Beren Saat'ti... Kanal D'nin seviler dizisi ;Aşk-ı Memnu;da eşinin yeğenine aşık olan genç bir kadını canlandıran Saatvirgul.gif dizideki performansıyla yılın en iyi kadın oyuncusu" seçildi. Törenin ardından basının sorularını yanıtlayan Saatvirgul.gif öpüşme sahneleriyle ilgili de konuştu.
Diğer sahnelerden farksız ;Rolü gereğivirgul.gif kameralar karşısında hem eşini canlandıran Selçuk Yöntemvirgul.gif hem de yasak aşk yaşadığı Behlül'ü oynayan Kıvanç Tatlıtuğ ile öpüşen Beren Saatvirgul.gif o sahnelerde neler yaşadığı yönündeki soruya şöyle yanıt verdi: ;Benbir oyuncuyum ve dolayısıyla o sahnelerin benim açımdan diğerlerinden hiçbir farkı yok. Rol gereği öpüşürken hiçbir şey hissetmiyorum. Tüm oyuncular için geçerlidir bu durum;
ÖPÜŞME TUTTU!HER BÖLÜMDE BİR KEZ ÖPÜŞÜYORLAR..
ÖPÜŞME TUTTU!HER BÖLÜMDE BİR KEZ ÖPÜŞÜYORLAR.. :yikildim: