:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: CenGiZ KuRTo?Lu FaN CluB
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
turhangy8.gifmustafadu5.gif

baba3ph4.gif

m30pv4.gif
''♫ ♪ ღ"♫ ♪ ღ'ςєภﻮเz кยгt๏?lย Ŧคภ ςlย๒'♫ ♪ ღ"♫ ♪ ღ'

CeNGiz KuRtO?lu FaN CluB Hayranlar?

Hassan
fotobg9.png

..:HAYATI:..
??renim hayat?n? Artvin`de tamamlad?. Memleketinde bulunan ?ay fabrikas?nda memur olarak ?al??maya ba?layan Cengiz Kurto?lu, daha sonra Arhavi`de "Ciha Da?? Efsanesi" isimli bir orkestra kurarak m?zi?e giri? yapt?. 20 ya??nda yani 1979 y?l?nda askerlik yapmak i?in Ankara`ya gitti, ilk ?ocu?u Or?un o s?rada d?nyaya geldi. D?n??te bir s?re Artvin``de kalan Kurto?lu, 1982`de ?stanbul`a gelerek ilk kayd?n? d?nemin ?nl? plak??lar?ndan ?ahin ?zer`e g?nderdi. 1983`de ilk alb?m? Sen S?zden Anlamaz m?s?n ile ilerde hayranlar? taraf?ndan "ya?ayan efsane" olarak adland?r?laca??n? bilmeden yola koyuldu. Duvardaki Resim, Kadehi ?i?eyi K?rar?m gibi uzun y?llar dillerden d??meyecek ?ark?lar? i?eren Unutulan ile geni? kitlelere ula?t?.

Yorgun Y?llar?m alb?m?nde sadece ayn? isimli ?ark?ya klip ?eken Cengiz Kurto?lu, sahne hayat?n? uzun y?llard?r s?rd?rmektedir.2 o?lu ve 1 k?z? vard?r. Son alb?m? Ayr?l?k Saati`nde ilk kez m?zik direkt?rl??? yapt?. O?lu Or?un Bora Kurto?lu da ayn? zamanda bu alb?m?n babas?yla birlikte yap?mc?s?d?r. Ayn? zamanda koyu bir FenerBah?elidir.
CENGIZ KURTOGLU 1 NUMARADIR KALBIMIZDE330.gif
Hani CenGiz Sevenler NerdeSad
cengiz baba sevilmezmi herhalde ilk kız benim burda......
dün gece resmini öptümde yattım...offfffff offfffffff
Bende varimSmile heyt be cengiz baba
BeN SeNSiZ CeNNeTTe YaŞaMaKTaNSa SeNLe CeHeNNeMDe YaNMaK İSTeRiM......
ALLaHHHHHHHHHHHHHH CengizcileR GeliYoooo ....Smile
isteyene Gideriz........
cengiz kurtoğlummmmmmmmm aşkımm tapyorum sana tanrı istesede istemesede aşıım sanaTongue sew beni cenngizzz=) tanrı istemezseee....geçen yazın unutulmaz şarkılarının varisi
Smile bende geldimSmileSmileSmileSmile
Sayfalar: 1 2