:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sevgili!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sevgili!
[SIZE=4]Seninle geçen günler hiç bir zaman bitmesin..Bir oyunun içine hapsolmuş çocuklar gibi olmayalım..Biz birbirimizin tek çıkış kapısıyız.. O anlatışların geliyo aklıma sıcacık gülüşlerin.. Gözlerim seni arıyo bugün.. Güneş doğmadı sanki.. Sana bir nefes kadar yakınım ve bir o kadarda uzak.. Neredesin sevgili özlendiğinin farkında değilmisin yoksa.. Bir kapıyı aralamak istiyorum artık.. Aydınllık.. İçinde senin olduğun.. [/SIZE]
Şimdi burası karanlık ve içinde sen yoksun.. Ancak yüreğimin içinde ve mutlusun koruyorum seni bütün kötülüklerden..
Bir anlık bile ayrılıktan hoşlanmıyorum.. Biliyomusun sevgili sana gelene kadar yüzüm hiç gülmüyo.. Sen benim mutluluk kaynağımsın..
Aşk işte bu bikere gelir insana.. Ne kadar şanslıyım ki senin gibi birine aşk oldum.. Bana bugüne kadar yaşattığın herşey için çok teşekkür ederim.. İyiki varsın..!
Alıntı:Ne kadar şanslıyım ki senin gibi birine aşk oldum..

Yüregindeki sevginin hiç bitmemesi dilegiyle
Mutluluklar diliyorum.

Yüregine saqlik.
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüregindeki sevginin hiç bitmemesi dilegiyle
Mutluluklar diliyorum.

Yüregine saqlik.
teşekkür ederim inşallah öyle olur Smile
aşk işte insana birkere gelir...
geldiği zaman gülücük getirir mutluluk verir...
ya birde giderse işte o zaman ardında acıları bırakıverir...

yüreğine sağlık güzel bir yazı olmuş....
[quote=asi_ve_mai]aşk işte insana birkere gelir...
geldiği zaman gülücük getirir mutluluk verir...
ya birde giderse işte o zaman ardında acıları bırakıverir...

yüreğine sağlık güzel bir yazı olmuş....[/q

ben teşekkür ederim Smile
Güzel paylaşımınız için teşekkür ederim ayrıcadevamlarını bekliyorum....Çok güzeldi saol.....
Teşekkür ederim.. Smile

Zaman göstericek devamının olup olmadığını Smile
AŞK İşte bir kere gelir,geldiği gibi kalır.
Mutluğun daim olur inşAllahSmile
teşekkür ederim Smile
Sağol minik. Smile