:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tek Cümlelik Bir Cevap
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Yine sensiz karanlık bir gece sessiz sensiz sevgisiz ve ben yine ağlamaya mahkum bir insan oldum sen ve ben ayrı dünyaların iki insanıyız biliyorum asla bir araya gelemeyiz seni anlatamıyorum ya kelime bulamıyorum yada cümle kuramıyor ve yada sağlılklı düşünemiyorum anlatmak isterdim seni o sıcak kanlı davranışlarını biliyorum birgün bütün bunlarda her unutulan duygular gibi unutulacak ama ben bunu nasıl unutacağım?
Karanlık bir gecedeyim yine ve uyuyamıyorum saat gece yarısını çoktan geçmiş ve ben yine seni düşünmekten terlemiş uyuyamıyorum ve sen şimdi nerede ne haldesin bilinmez nerde ne halde ağlıyormusun gülüyormusun mutlumusun huzursumu her kelimenin aslında bana vereceğin tek bir cülelik cevabı var eminim ve bana vereceğin tek cevap eminimki aramızdaki herşey bitti.
Yüreğine sağlık Smile

sanki bi yerden duydum yada dinlemiş gibiyim.. (:

eline sağlık..
Teşekkürler arkadaşlar bu alıntı değil tamamen kendime aittir.
Teşekkürler....
Zaman Ayırıp Baktığınız İçin Ben Teşekkür Ederim.
YÜREGINE SAGLIK CANIM YA ÇOK GÜZEL OLMUŞSmileSmile
Teşekkürler Arkadaşlar Sakın Sevdiğim Biri Var Filan Sanmayın Öylesine Yazdım.
deli yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkürler Arkadaşlar Sakın Sevdiğim Biri Var Filan Sanmayın Öylesine Yazdım.

Sevidğin yokken bu denli yürek dolusu yazabiliyorsan!!Sevdiğin olduğunda kimbilir neler döktüreceksin.Smile

Yüreğine sağlık.
Evet Sevdiğim Birisi Yok Ama Beğendiğinize sevindim sevdiğim olsa ne yapacağımı bende bilmiyorum neyse saygılar sunuyorum yorumlarınız için hepinize teşekkürler.