:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: heyttttttt sitenin delikanl? k?z? geldi :) hadi h.geldin deyin
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
ben geldimmm siteniz fena de?ilmi? eme?inize sa?l?k Confusedmiley32: Confusedmiley32: ii payla??mlar?m olaa??na eminim sevdim siteyi Smile))
Emel G?vseyd?n Bar? Big Grin Big Grin Hem Sana Ho?geld?n D?yece??m?z?de Nereden ?ikardinBig Grin Big Grin Ehuehueheu S?tem?ze Fena De??l Deme M?kemmel Burasi:Big Grin Big Grin Nese Had? Bak?m Ho?geld?n Ge? Ge? Otur Ramazan Olmasa Sana ?ayda ?kram Ederd?k Ama Big Grin
oyyy konuk sever insan sa?ol be karde? Smile ayr?ca siteniz ger?ekten g?zelmi? elimden geldi?ince payla??mlarda bulunurumm hem d?vmem korkma ehuehueheueheuh
EmEL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oyyy konuk sever insan sa?ol be karde? Smile ayr?ca siteniz ger?ekten g?zelmi? elimden geldi?ince payla??mlarda bulunurumm hem d?vmem korkma ehuehueheueheuh

dur daha kimse gelmedi zaten onlar gelince konuk severli?i g?r?rs?nConfusedmiley31: Confusedmiley18: Confusedmiley18: Confusedmiley18: Confusedmiley18: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
eeee tabi payla??mlarda bulunmadan olmaz
ii hadi bakalım görces Smile
aramıza hoşgeldin
tşk h.buldum gngr Smile
aramıza hoşgeldin Emel
h.buldum masal_perisi tşk
Sende mi Geldin Emel İyi Ki Gelmişsin Bende Yeniyim De

Bkz: İki Günlük üye (Kim Ben Tabiki) Big Grin
Sayfalar: 1 2 3 4 5