:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yenı DegıLım ..:) Ama Eskırım Bı Gun ..:)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
HePınıze Merhaba ;

Sımdı Ben Nerden ve nasıL basLıcam Yada Sıze ne AnLatıcam BıLmıyorum , asLında Buna Gercekten Yuzum Yok , Ama Sızede Bı AcıkLama Yapmak Zorundaydım. Cok KaLmıcam Aranızda Gene.. Gene OLması Gereken Gıbı oLucak Hersey , Bu Msjı Gıttıgımı BeLırtmek Icın DegıLde Sadece Sıze Yapmıs oLdugum o haksızLıktan DoLayı Actıgımı Bılın..Gıtmek Icın DegıL , Cunku Son Bes Aydır Hıc Aranızda oLmadım , Ve Bundan Sonrakı Hıc Bır Gunde Aranızda oL(a)mayacagım..

Sımdı maLum Konuya GeLeyım ;

Amacım Hıc Bırınızı Tek Bırınızı BıLe uzmek Yada Kandırmak Kırmak DegıLdı.. Ne Kadar Sadece Pc Basından Beni Yada Ben Sızı Tanıyor oLsamda.. Bunu Hıc Dusunmedım . Gercı Bu oLayı yaparken Yada Yayarkende Pek Dusundugum SoyLenemezdı.. Yınede oLmaması Gereken Bır Seydı Ama oLdu.. Bunun Icın Hepınızden .Özür DıLerım
Cok Kısıyı DoLayLı YoLdan uzdum..SmileSmileSmile

Ama ıyı oLan Tarafıda oLdu.. Dostumu Dusmanımı Gordum..Neyse Benım ıcın UzuLen Veya Uzulmeyen Sevınen Herkese TesekkurLerımıde Sunarım ..Smile

Burdan Eskı Bır Dost Gectı..

SevgıLerımLe EndLess.SmileSmileSmileSmile
sorunu ve yazdıklarını tam olarak anlayamadım..........ama forumun emektar bır üyesısın.......Smileve sevenın çokSmilekendıne çok ıyı bak...............
SmileSmileSmile

hatanın neresnden dönüLse kar'dır Smile
oLanLarı kafana ne kadar taktıgını biLiyorum o yüzden Sende rahat oL artıkSmile
konuyu açmış oLmana Sevindim Smile
Seni yeniden burada görmek diLeğiyLe.. Smile
kendine dikkat et Smile
söyLenecek Pek Sözüm y0k..

Ayrıca, Bu Konu'yu Açıp açıkLama Gereksinimi Duydugun Için de Tesekkür ederim.

+

Tekrar Yeniden Seni Aramızda Görmek diLegiyLe..

Kendine Iyi bak...
konuyu bilmiorm ama neden bırakıosunnn SadSad
İlkcan'ın dedıgı gıbı hatanın neresınden donersen kar'dırSmile

Konu ıcın tşklerSmile

Tekrar aramızda görmek dilegiyleSmile

Kendine iyi bakSmile

KARTAL hatanın neresinden dönülse kardır aslında haberini aldığımda çok ama çok üzülmüştüm hatta ağlayacak hal almıştım ama şimdi seni burada görmek beni sevindirdi seni tekrar buralarda görmek ümidiyle.
Sen hep aramizdaydin Confusedmiley17: ve haLa da öyLesin.. yorumLarin konulara esligin oLmasada Smile
yorumsuzumm ! ..
Bizi üzdüğün için sağol
Sayfalar: 1 2