:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Biz Farklıydık
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Ne hesaplar vardı yüreğimizde ne de yarınlarımız. Bugünü hiç bitmeyecekmiş gibi yasardık. Her anı beynimize kazır her an ayrılacakmışÂ¸ gibi korkardık. ?kim gidecek diye önce kim bırakacak diğerini geride. Diye sorardık kendimize. Aramızda imzalanmamış dile getirilmemiş bir anlaşma vardı. Hiç kimse ayrılıktan bahsetmeyecekti. Sadece günü geldiğinde? hosçakal? Deyip gidecekti. Günleri sayılı hastalar gibiydik. Hani onlar son günlerinde hayata daha sıkı sarılar ya hani öleceklerini bilirler ama hiç ölmeyecekmiş gibi davranırlar ya öyleydik iste. Belki de bu yüzden askı hakkını vere vere yasıyorduk. Deli gibi seviyorduk birbirimizi ve aska dair ne varsa paylaşıyorduk. İçimizde kaybetme korkusu vardı elbette ama sanki sonsuza kadar birlikte kalacakmışız gibi davranıyorduk. Birlikteyken dünyayı unutuyor bizden başkası yokmuş gibi istediğimiz her şeyi yapıyorduk. Zamandan zaman çalıyorduk iste. Biteceğini bile bile? Sonra bir gün o gün geldi. Gitmeliydin söyledin. Anlaşmamıza uygun bir şekilde? hosçakal? Dedin. Gerçekle yüzleşmenin bu kadar kahredici olduğunu ilk defa fark ettim.Nasıl bir acıydı bu Allah?ımnasıl bir yok olmuşluk duygusuydu. Oysa ben bilmiyor muydum bir gün biteceğini? Bilmiyor muydum günü geldiğinde ikimizden birinin gideceğini. Daha bastan belli değil miydi? Sonumuzun olmadığı? Simdi niye bu acı? En kötüsü de hala umutla bekliyorum seni. Döneceğini ve beklide yarım kalmış bu askı tamamlayabileceğimizi düşünüyorum. Hayır olmayacak biliyorum ama düşünmekten kendimi alamıyorum. Demek ben? Böylesine asık olmuşum sana. Demek o sayılı günler yüreğimde yeri dolmayacak bir askı miras bırakmış bana. Hay Allah ne olacak simdi? Ne yapacağım? Nasıl yaşayacağım sensiz? Biliyorumkimseyi koymayacağım senin yerine. Kimse sen olmayacak. Ben yüreğimdeki o kocaman derin yarayla yasayıp gideceğim. Zamanı durdurabilme gücüm olsaydı keşke. Ne garip? Keşke diyecek duruma gelmişim. Bundan böyle seni özlemekle geçireceğim günlerimi. ?biz farklıydık? Diyeceğim bitmemiş gibi davranacağım. Seni içimde yaşatacağım. VE biliyorum sevgilim
Çok ağlayacağım.!!
[/SIZE][/COLOR]
Ah benim örselenmiş incinmiş karanfilim
bir sessiz çığlık gibi kırmızı masum narin
bu ürkek bu al duruş
söyle neden bu vazgeçiş
ne oldu ümitlerine
bu ne keder bu iç çekiş...

Bittimi gittiği ile kalıyor herşey ve unutulmuyor , vazgeçilmiyor.Yazı çok güzeldi yazanın emeğine sağlık sana da bizimle paylaştığın için teşekkür ederim Adem.
Yüreğinize sağlık...
Okuyan gözlerinize sağlıkSmile
At, savur at sevdayı bir yere fırlat
Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat
Sor, herkese sor acılar unutuluyor
Ağlayınca gözlerinden silinmiyor
Aşk her defasında bak bulunuyor
Bırakırım zamanı öyle biraz da
Sen olmadan da yine geçer nasılsa
Hatırla bunları sakın unutma
Diyordun ama o zaman gülüyordun
Yanımdaydın, canımdaydın
Şimdi nasıl geçer bu ömür?

ben de sadece bu şarkı sözüyle yetinebiliyorum adem...
çok güzel paylaşımdı yüreğin dert görmesin..
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Okuyan gözlerinize sağlıkSmile

Güzel olan herşeyin hakkını güzele vermek lazım kendi adıma rica ederim hoş bi yazıydı Smile