:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: öLümü özLedim anne yaşamaK isterKen deLice .
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Gözlerim çocukları yoksul bir ülke şimdi içimin kızıllığınca gül ve yangın
dalında unutulmuş bir üzüm tanesiyim belki belki bir söğüt dalının efil efil titreyen yaprağıyım uzak bir iklimde esip geçen rüzgarlara ağıt yakan
bir gün çözüp bakışlarımı tel tel kirpiklerimden elif elif ağlayan gümüş saçlı bir anneye bağışlayacağım son kez ağlayacağım belki düşerken sevdanın eşiğine
varsın bağışlamasın beni hayat kivirgul.gif ay uzak tepelerin ardına çekilsin
yarasına acılar düşsün kırlangıçların eriyip gitsin hüzünlü bakışlarımda ne varsa
yokluğuma kahırlanmayacaksa eğer bu kentvirgul.gif ah çekmeyecekse ardımda kalan anılar
Ah ey yarasında nehirler fışkıran kalbim susuyorum işte acılara akan bir sesle
biliyorumkivirgul.gif her susuşun ardında bir yalnızlık var bir özlem varvirgul.gif kahırlanmak var
düşlerin her uzanışında yıldızlara içimi kemirirken utangaç ulalar heyulasında geçmişim susuyorum kivirgul.gif acıma kimseler merhamet etmesin çünkü hep sevgilerden aldım suların derin akışını ve nakışını yüreği elmas bir kızın dantelinden söktüm biliyorum yangınlar kentinde kıvılcımlar bir sevdadır gül yaprağına konmuş bütün yıldızlar sırtını dönmüş banavirgul.gif ayda küs hayat bu işte ey kalbim bir varmış bir yokmuş
varsın kirpiklerimden acı dökülsün yüreğimde büyüttüğüm kır menekşeleri için
son bir damla su istiyorum senden ey kalbim allah aşkına bu çölleri sen yarattın iflah olmaz ömrüme senden aldım bu kadar sevmeyivirgul.gif özlemeyivirgul.gif kahrolmayı şimdi boynumda kendi ellerim bağışlama beni tükenmiş ümitlere yeni vahalar gerekmiyor çünkü
her bahar kuşlar kanat çırpınca özgürlüklere sesler gelince karlı dağların ardından türkü ırmaklarında ve ben uzanıp durduğumda yatağıma ince bir su gibi ıssız sorun kalbime özlemek nedirvirgul.gif acı çekmek nedirvirgul.gif hüzün nedir
yasaksa aşk titreyen yüreklerin deltasında varsın kurusun güllervirgul.gif sular kararsınvirgul.gif kumlar yansın bir çöl akşamıyım artık bir bıçak keskinliğinde yakınmadan esip geçiyor düşlerim savunmasızımvirgul.gif sus ey kalbim intizarın sende kalsın gizlevirgul.gif vuslatı arzulayan bir kor ol yan kalbimvirgul.gif kimse bilmesin
bütün çığlıklarını kuşansın gelsin ölüm
ölümü özledim anne yaşamak isterken delice..
Ölüm Ölüm diye korkuturlar ya insanı Korkmuyorum ölümden.Korkum şu bana bakan boş duvarlardan...
Ben onlaravirgul.gifonlar bana baktıkça aklımda hep sen.Delirmekten Korkuyorum bitanem.Eğer delirirsem
Korkuyorum içimdeki seni kaybetmekten.
Ölüm Ölüm diye korkuturlar ya insanı Korkmuyorum ölümden.Benim korkum sessiz gecelerden.
Şu uğultulu gecelerden korkarım ben. O geceler şahit oldu ya herşeyime işte Korkuyorum aynı
geceler alacak seni benden.
Çaresiz ve sessizvirgul.gifGeceler sensiz ben sensiz ve işte benn işte ben bitanem
Korkmuyorum ölümden korkum sadece seni kaybetme düşüncesinden.

ölüm aslında o kadar yakınken bir o kadar uzak...
varlığını unutup boşa yaşayışımızdır asıl sebep...
teşekkürler eRCi...
Yaş olup dökemiyorum gözümden..

Dökülmüyor..

Hak ettim yaşananları!

İçimdeki boşluğa asmak istiyorum ruhumu..

Dinlensin istiyorum ruhum da bedenim de..

Benden mahrum ettim senivirgul.gif senden mahrum ettim beni..

Yasını tutuyorum şimdi..

Gelmeyecek olanın yası tutulmaz mı zaten?

Ah'ımdavirgul.gif eyvah'ımda yok artık..

Soğudu ve öldü (!) ateş!

Dar ettim kendime dünyayı..

Dar...

Da..

D.

Kan ağlıyorum görvirgul.gif duy..

Ama bil(me)..

Yetervirgul.gif dinsin bu tanımlanamayan hâl..

Yüreğim feryat figân..

İşitmiyor musun?

Dayanılmıyor..

Ama işit(me)..

İçimin ateşiyle yanasın!

Boğulasın yâr boğulasın..

Ne banavirgul.gif ne benden başkasına yâr

o-la-ma!

Gözlerime susmayı öğrettim ama içime söz geçmiyor..

Öyle bir hâldeyim ki..

N'olur beni bir daha

Sev(me)..

Beni en çok anlayanıma sığınıyorum..

Gel(me)!
sorun kalbime özlemek nedirvirgul.gif acı çekmek nedirvirgul.gif hüzün nedir
yasaksa aşk titreyen yüreklerin deltasında varsın kurusun güllervirgul.gif sular kararsınvirgul.gif kumlar yansın bir çöl akşamıyım artık bir bıçak keskinliğinde yakınmadan esip geçiyor düşlerim savunmasızımvirgul.gif sus ey kalbim intizarın sende kalsın gizlevirgul.gif vuslatı arzulayan bir kor ol yan kalbimvirgul.gif kimse bilmesin

Yetervirgul.gif dinsin bu tanımlanamayan hâl..

Yüreğim feryat figân..

İşitmiyor musun?

Dayanılmıyor..

Sad gönlüne sağlık eRCi... Yine paylaşımlarında dalıp götürttün beni..
.

Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artıkvirgul.gif sadece olmayacaksın..
sensiz kalma ihtimalı olmayacakvirgul.gif alayına kurulmuş cümlelerin sonunda..
belki bir kaç satır arasında unutulacaksınvirgul.gif bir müddet sonra..
içimden olmayacak virgul.gif boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim..
hani hep kızardın yavirgul.gif konuş konuş derdin...
haykırabilirmiyimkorkaklığını..
bıraktığın bu mavi düşleriyşe mavi yalnızlığıvirgul.gif
artık sahiplenilmeyecek olmanın burukluğunu yaşarkenvirgul.gif
haykırabirmiyim dersinvirgul.gif susarmıyımvirgul.gif gülüp geçermiyim yoksa...??
aslında alıştırmalıyım kendimi hiç dönmeyecekmişsinvirgul.gif
dönülmeyecek bir yerdeymişsin gibi farzetmelivirgul.gif unutmalı..
seni hiç tanımamış gibivirgul.gif yaşamımı sürdürmeliyim..
var olduğum her yer aşkın şehri olmalı artık yeniden sevmenin sevilebilmenin yeri her yer.
zamanı yaşanan ve gelecek tüm zamanlar olamalı benim için..
evet sayfalardan koparıp bir bir savurmalıyım seni..
yaşanmış tüm zamanlaravirgul.gif uzaklaşan her adımla hapsetmeliyim bu anılar sokağına..
kopan takvim yapraklarıvirgul.gif sensiz geçen günleri saymamalıvirgul.gif
yokluğunun güncesini tutmayı artık bırakmalıyım..
kabullenmelivirgul.gif hazmedilmelivirgul.gif aldırmamalıvirgul.gif hatta sana hak verebilmeliyim..
bu satırlarla büyümeye başlamalıyımvirgul.gif sırf seni ve çocuklaşan bir aşkı kolayca unutabilmek için..
zira yoksun ''sanki benim hiç senim olmamış'' ''sanki biz hiç yaşamamışızvirgul.gif
sanki aşk denen o hoyrat sarkıyı mırıldanmış ve sonra yarım bırakmışız gıbi ..