:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ÖzLeDiM
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Sevdayı yanına alıp gidişinin üzerine kaç gün doğmuştu? Ve kaç güneş benim içime bir umut doğurmuş ve onu kaç ay vurmuştu? Hatırlamıyorum…
Elimde yalnız yokluğun var şimdi. Hiçbir güneş seni bana getirmedi. Hiçbir şehirde yüzünün kalabalığını görmedim. Hiçbir yalnızlık bu kadar tek bırakmadı beni. Ve hiçbir kahredişvirgul.gif hiçbir lanetvirgul.gif unutturamadı seni…
Hangi dinvirgul.gif hangi bilgevirgul.gif hangi öğreti yasak etmişti aşkı? Ve sevdayı dil dağının uçurumundan aşağı salıvermek niye bu kadar zordu? Sevda mıydı zor olanvirgul.gif yoksa biz mi sevdayı zor kılmıştık? Günahı kim yakıştırmış sevdaya?
Kim mahpus etmiş kelimelerimizi kalbimize ve kim kolay olanıvirgul.gif çekip gitmeyi öğretmiş ki bize?
Alı pulu bolvirgul.gif sırmalı bir yazmayı yüzüne perde etmişvirgul.gif kırmızı mintanını üzerine namus giyinmişvirgul.gif köy çarıklıvirgul.gif eli kınalıvirgul.gif beli kudretten kemerlivirgul.gif dağ kokulu bir gelindi sevda. Kimler onu ayağa düşürmüştü? Ve kaç sevdavirgul.gif kendisini yarine götürecek atın üzerine terkedilmişvirgul.gif unutulup gitmişti?
Sen sevdamın yüreğime değmiş yanısın. Yenilenişimvirgul.gif yağmurda yürüyüşümvirgul.gif geceleyişimvirgul.gif sabahlayışımvirgul.gif haykırışımvirgul.gif susuşumvirgul.gif hayata karşı duruşumsun. Ve giderken senvirgul.gif bir elimi yüzündevirgul.gif bir elimi yüreğimde unutuşumsun…
Gece zifirini kuşanırken üzerinevirgul.gif yüreğime akıttığı karada sana hep beyaz bir köşe buldum. Gücüm yok artık. Ya gel aydınlat yüreğimi kendine yasak ettiğin sevdanlavirgul.gif ya da bil ki; artık sonsuza kadar karanlığa mahkumum.
Bilmem kaç gece hayalimde yüzüne söylediğim ve belki bir gün deyip beklediğim dönüş gününde sırasını şaşırmamak için hafızama zincirlediğim sözcüklerim yok artık. Hatırlamıyorum…
Gidişin beni devirmişti şimdi dönmeyişinle ayakta duruyorum…
Artık giden hiç kimsenin geriye dönmediğine inanıyorum. Her sevdanın günahvirgul.gif her gidenin suçluvirgul.gif her geride kalanın dimdik ayakta olduğunu varsayıyorum. Kendimi kandırıyorum…
Senin dönmeyişlere mazeretvirgul.gif yorgun gidişlerin vardı.
Yorgundunvirgul.gif
Gitmiştinvirgul.gif
Dönmedin…

ÖZLEDİM…
sabırsız gündüzlerim vardı benim....açık kapılarım vardı herkes girsin içeriye diye....görsünler neler görmüş bu ruh.....sabırsız cümlelerim vardı....satır satır kaleme alınmış acılar.....mutlulukların binde bir olduğu anılar.....sabırsız hayatım var benim...hemencecik olmak isteyen düşlerim vardı...bi ben varım aslında şu hayatta bi de hep olmasını istediğim Birisi var .....gecem yok benim.....
buz tutacakmış şehir.......içinde ısınmak için yeterince umudun var mı bilemem. dikkat et kendine bu ayazlarda üşütme.kıyımı köşemi kapattım soğuk girmesin diye içeri.donmuş ruhumu da saymazsak herşey eskisi gibi.olmadı yakarım tüm yazdıklarımı ısınırım!.......
BİZLERE SUNDUGUN BU GÜZEL PAYLAŞIM İÇİN TŞKLER ARKADAŞIMSmile
ölesine içimdesin ki;
bazen zarar verdiğini düşünüyorum bu çokluğun ©bana...

öylesine içimde ol;
ve ben alışayım aslında çok olanının yokluğun olduğuna...

haydi, çekil!

görmesin yüreğim seni...
gitsin yıldızlar penceremden...

ve ben

öleyim...

gözlerim yosun kokarken hasretten...

buz tutacakmış şehir.......içinde ısınmak için yeterince umudun var mı bilemem. dikkat et kendine bu ayazlarda üşütme.kıyımı köşemi kapattım soğuk girmesin diye içeri.donmuş ruhumu da saymazsak herşey eskisi gibi.olmadı yakarım tüm yazdıklarımı ısınırım!
Ölümden korkmuyorum artık ekisi kadar.yaşanan herşeye beklentisizce tepki verdiğim gibi olmayacak onu karşılamam.Kollarımı açıp bekliyorum artık.Belki hissettirmeden belkide büyük acılarla gelecek bana.
Geçmişte yaşadığım cehennem fiziksel bir etki bırakamamış tüm duygularımı altüst etmişti.Tanrı senin ateşe verdiğin cehenneme gülen bir yüzle gireceğim içimde korku kalmaksızın.Burda belleğimde ve yüreğimde yaşattığın cehennemden nasıl çıktıysam orda beni bekleyendende kurtulacağım.Sonsuzluğumun sonunu getirmekle tehdit etsen bile.
Eğer ki ben senden bir parçaysam benim sonum senin yokoluşun olacaktır.Herşeyi anladığını zannettiğin bu düzende birşeyi anlaman imkansız.Çünkü onu yaşaman için yalnız olmaman gerekir.Sen aşkı bilemezsin ki onu sınamaya hakkın olsun.

BEKLE BENİ SONUNU GETİRMEK İÇİN KOR HALİNE GETİRDİÄžİN YÜREÄžİMLE GELİYORUM SANA...

Bir zamanlar sadece kar yağdığı zaman kıştı benim için...Eğer hertaraf beyaza bürünmemişse ne kadar üşürsem üşüyeyim hala baharı yaşadığımı sanırdım.İlkokula gittiğim zmanlarda öğrenmiştim, panoda asılı olan mevsimlerden kışın renginin kar olduğunu... Hala büyüyemedim.
Yüreğime dondurucu bir soğukla geldi kış bense hala bahar sanıyorum ...
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Bir zamanlar sadece kar yağdığı zaman kıştı benim için...Eğer hertaraf beyaza bürünmemişse ne kadar üşürsem üşüyeyim hala baharı yaşadığımı sanırdım.İlkokula gittiğim zmanlarda öğrenmiştim, panoda asılı olan mevsimlerden kışın renginin kar olduğunu... Hala büyüyemedim.

Yüreğime dondurucu bir soğukla geldi kış bense hala bahar sanıyorum ...
ÇOK GÜZEL...............YASmile
BELLİ BELİRSİZ YOLLARIN ORTASINDA DURUYORUM NEREYE GİDECEÄžİMİ BİLMEDEN.
VE BEN HEP AYNI OYUNU OYNUYORUM.
MUTLULUK OYUNU.
BELKİ BU SON YAZIŞIM OLUR SENİN İÇİN.
YALNIZLIKA SON SOHBETİM GECEYE SON SIÄžINIŞIM.BİR DAHA BELKİ DÜŞÜNMEM GÖZLERİMİ KAPADIÄžIMDA SENİN O GÜZEL YÜZÜNÜ.
O GÖZLERİN VARYA O GÖZLERİN.YÜREÄžİMİ BAÄžLAYAN BAKIŞLARIN.DÜŞÜNCE,ÇİÇEKLERİMİN ÜZERİNDE KURU SOÄžUK DOKUNSAM PARÇALANDI PARÇALANACAK.
OYSA BEN SANA DÜŞÜNCELERİMİN TAM ORTASINDA RASTLAMIŞTIM.MEVSİMLERİN EN GÜZEL YANI EN SON DURAÄžINDA.
ZAMANI ANLAYAMAMIŞKEN ŞİMDİ ANLIYORUM.
NE ÇABUK GELİP GEÇİYOR ZAMAN.....
Sayfalar: 1 2