:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Öldüm ...Sebebim Oldun... Mutlu Ol ...Hoşçakal...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
mecburumym0gx5.jpg
Sevdim;
Yüreğimle benliğimde hayrandım sanavirgul.gifuğruna her şeyi yapabilecek kadar herkese ve her şeye meydan okuyacak kadar çok sevdim seni

Hep sendin;
Günlerce virgul.gifsaatlercevirgul.gif dakikalara sığmayacak her an her yerde seninle karşılaşırcasına baktığım ve gördüğüm her yüzde seni aracasına aklımdaydın hep düşündüm bıkmadım çıkmadın asla aklımdaki hep sendin!!!

Anlamıydın her şeyin;
Yaşadığım mutlulukların mutsuzlukların arkasında hep sen vardın! Sensizlik düşüncesi bile yaşamı sonlandırıyordu benim için! Anlamıydı hayatımın yaşanılan her şey alınan her nefes sende son buluyordu anlamıydın her şeyin

Konuşamadım:
Bir gün sebebini anlamadan sendeki beni öldürdüğünü hissettim! kalbim ağrıdı yinede soramadım sana hiçbir şey her şey bitiyor muydu? Sona mı gelmiştikvirgul.gif ne olmuştu? Soramamıştım yapamadım sessiz kaldım konuşamadım

Gittin!!!
Mutsuzdum. Canım acıyordu gözlerim ağlıyordu. Gelip deşseler bir yanımı parçalasalar bedenimi bu kadar hissetmezdim acıyı!!! Kalbim kanıyordu sen benden iyice uzaklaşıyordun ve bir an geldi kendine iyi bak dedin gittin!!! Asla olmaz dedin ve arkana bakmadan gittin!!!

Mahkûm ettin;
Gidince kayboldu yaşama sevincimvirgul.gif kalmadı sebebim. Verdiğin tüm mutlulukları kattığın anlamları yok ettin ve gittin. Beni yalnızlığa sensizliğe ve sessizliğe MAHKUM ETTİN…

Sebebim oldun;
Artık önemli değil hiçbir şey sen yoksun ve asla dönmeyeceksin! Ben seni içimden atamıyorum ve kendimi infaz ediyorum. Çünkü benvirgul.gif ben olmaktan çıktım. Düşünemiyorum yaşayamıyorumvirgul.gif ağlayamıyorum ve uyuyamıyorum sensiz…
Seni kaybettiğimde her şeyimi kaybettim öldürdün beni

ÖLDÜM SEBEBİM OLDUN MUTLU OL HOŞÇA KAL
ELVEDA…