:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Geç biLe kaLdın GİT Hadi (GiTMe)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
image-908B_49D4F6C2.jpg

Yine Bitsin Diyeceksin...
HissedeR gibiyim Sanki....
Yapamadımvirgul.gif oLmuyoR diycekSin...
-
-
-
-
NapaLım....
kaDeR buymuŞ....
---------

Gitmen gerekiyoRsa Durmanın bi anLamı Yok...
BeLkide Durman Daha Çok acıTıR İçimi....
Geç kaLınmış HerŞey İçin
''Keşke''
Demeye de Gerek Yok...
oLmadı işTe...
YeniLdik....
Demek ki SağLam değiLdik...
Bu yüzDen de TükenDik...

------

gözLeRime iLk deFa ayrıLık aCısı çekecekmiŞim qibi Bakma LüTfén...
iLk değiL BiLiyoRsun...
aLışKındım Zaten giTmeLeRine...
GiT !!!

haLa Ne DuRuyoRsun ???

-----

Zor zamanLaRında Yanında oLamam arTıkvirgul.gif
gözyaşLarının ısLakLığını Omzumda hisseDememvirgul.gif
Yada gözLerinde kayboLup gidemem...
BeLki de NeFeS aLamam arTık....
Hepsi Bu kadaR....
Çok üzüLüRüm Sanma Sevdiğim...
Hepsi Bu kadaR işTe...
-------

GiT ne oLuR ! UnuT !
siL Geçmişi oLsun BiTsin...
Ne YaşaDık ki zaTen...
Birkaç BasiT anı...

-----

aCı çekmem Hiç ! [yaLan !]
Hiç ağLamam da ! [ kan ağLarım giTme ]
Yenisi geLiR UnuTuRum ! [Yerine Sevemem ]
GiT [GiT/Mé]

----------------------
busefer sade bi yazi koydum...renksiz/simsiyahlarin ortasindayim
bu aciya hic bi rengi uygun görmedim...
ben hep yalnızdım zaten
git...

teşekkürler...
Teşekkürler rapunzel...
''Bir gün tutar bir caneriği çiçeğini sunar bahara. Bir tutam serinlikvirgs.gif yürekte buğulanan sıcaklık!.... Ve konar gözlerime bir öpücük gibi kuşların sevinci bahar. Okşar bir annenin parmakları gibi usulca saçlarımızı seher yeli. Bir tutam gün ışığı dolar içimevirgs.gif bir tutam sevinç çığlığı.

Ne zaman bahar gelse sevinci yaşar kırlarvirgs.gif dağlı çocuklar umudu kucaklar bir yanımda; bir yanım da kuşlarvirgs.gif çiçeklervirgs.gif kelebekler sevinci yaşar. Aydınlık gelir dört bir tarafavirgs.gif gürül gürül akar dereler. Bir dağ pınarı gibi hayat kaynar kanımdavirgs.gif yüreğimde tomurcuk tomurcuk fışkırır aşk; Alıp götürür duygularımı uzak dağların ötesinevirgs.gif serin serin esen rüzgarlar...

Sen bu dağların sevda türküsüsün bahar gözlümvirgs.gif denizlerin mavisivirgs.gif bulutların beyazı. Çatlamış toprağın bağrına düşen bir damla su gibisin. Ne zaman bahar gelsevirgs.gif yağmur yağmur çiçek açar sesin gökyüzünde. Ben sonbaharın yorgun yanık türküsüyüm oysavirgs.gif sarıya çalar rengimvirgs.gif rüzgarlar estikçe savurur yapraklarımı uzak diyarlara. Sen gülüşünde baharın ilk sevincinivirgs.gif gözlerinde göğün uçuk mavisini taşıyorsun; Baharın kokusudur yeryüzüne dağılan temiz nefesin. Yaşamak bir su gibi berrak yüzünün aydınlığındavirgs.gif bir köy türküsü gibi içli ve hilesiz...

Ben seni ozanca sevdim türkü bakışlımvirgs.gif sular gibi temizvirgs.gif bir rüzgar gülü gibi hilesiz. Mehtabın güzelliğivirgs.gif yıldızların ışıltısısın sen karlı dağlardavirgs.gif rüzgarların soluğuvirgs.gif güneşin dostluğusun. Umutvirgs.gif aşk ve alın terisin ak alınlarda. Toprağa ekilen tohumvirgs.gif bahara söylenen türküdür dilin. Ceylan gözlerin sevincivirgs.gif dudakların ıslığısın türkülü ırmaklarda.

Acılar içinde de olsam yaşamı çılgınca sevdim. Çılgınca sevdim dağlarıvirgs.gif ormanlarıvirgs.gif güneşivirgs.gif çocukları. En çok da seni sevdim aşkçiçeğim.

Yol türküleri kederlidir nazlımvirgs.gif yol türküleri dertlivirgs.gif yol türküleri acılı. Gidersen kar yağar istasyonlaravirgs.gif boynu bükük bakar ardından akasyalar.

Gitmevirgs.gif bir güvercin sıçaklığı gibi kal yüreğimde. Ben ki sevdamı dağlı bir çiçek gibi göğsümüm üstünde taşıdım hepvirgs.gif namusumun akında. Ne zaman gözlerine baksam beyaz beyaz güvercinler kanat çırpar mavilere; Güller açar ne zaman ellerimi uzatsam saçlarınavirgs.gif serin serin eser yeller.

Bu sevdayı alıp gitme bendenvirgs.gif alıp gitme buralardanvirgs.gif gözleri türkülü kuşum . İçimdeki baharı öldürüp gitme. Kimsizvirgs.gif kimsesiz kalır türkülerim. Körpe bir dal gibi koparma sevinçlerimi yüreğimden.

Gitme

figan düşer denizlere sular çekilir
yağmur yağmaz vahalardan kirpiklerime
bir rüzgar hıçkırır tenhadavirgs.gif bir dal kırılır
boynunu büker sabah kervanları kelebekler ölür

gitme

bir yıldız küser göğünevirgs.gif içini çeker bir çocuk
şaşırır yönünü rüzgarlar
bütün pınarların suyu çekilir
solar nazlı çiçekleri kalbiminvirgs.gif üzülürüm

gitme

öksüz kalır içimdeki imge dağları