:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yine sensiz olmadı.. (:
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Buralar soğuk Birtanem.. sen yokken hep üşüyorum.. Kırgınlığım bitmiyo hiç ama sana koşarak gelebilicek kadar sevam var avucumda.. Bana aşkı sen öğrettin zaten..Sensiz hiç olmadı.. Ben seninle var oldum..
Nedendir sanki şu anlaşamamazlık.. İnsanı çirkinleştirenn..Belki bi bütün olmak için gereklidir böyle şeyler ama kırmak dökmek neden aşkı en saf haliyle yaşamak varken.. :NDEN:
Biliyorum sen kötü düşünmezsin.. İstemezsin beni kırmak.. Yanlışlar yeniden hata yapmamak içindir.. Sana kızacak kadar kendimi kaybetmicem hiç bi zaman... Sakın kendini kötü hissetme Birtanem sen gerçekten en iyi aşkı yaşatıyosun bana.. Yorgunluğun verdiği ağırlık var üstünde.. Ama geçicek ben biliyorum seni.. Sevgi karşılıksız olmalıdır..Nankör olmcam..
ve bu nedenle imkansızlar çekicidir...

yüreğine kalemine sağlık...
süper bi paylaşmm..
çok teşekkürler..(=
ben teşekkür ederim nazarboncuqu, asi ve mai (:
Çok güzeldi..

Yüreğine sağlık..
ben tşk ederim yorum için (:
Smile Smile

Yüregine sagLik ..
Yüreğine sağlık.........
tşk ederim Smile
esir.yürekli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bana aşkı sen öğrettin zaten..Sensiz hiç olmadı.. Ben seninle var oldum..

Üffff Sad .. Hep sıkıntı hep sıkıntı.. Zaten onsuz olmuyor, başkasıylada hiç olmasın.. Ya da olurmuş gibi görünsün..

Yazmaya hep devam et tamammı?

Çok güzeldi, yüreğine sağlık Smile
Sayfalar: 1 2