:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yardım Lütfen.........
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
ARKADAŞIM. BİRİSİ İLE ÇIKIYOR VE CIKITIGI KİŞİYİDE ÇOK SEVİYOR.O KİŞİNİN İSE BİR SÜRÜ ÇIKTIGI KIZ VAR O KİŞİYİ İYİ TANIYORUM..ARKADAŞIMA KAÇ SEFER SÖYLEDIM BENI DINLEMEDI GECENLERDE GÖRDÜM YINE BI KIZLA FOTOSUNU CEKTIM UZAKTAN ARKADAŞIMA GÖSTERDIM BANA SEN TERS ANLIYOSUN HERSEYI ARKADAŞIDIR DEDI......SİZCE NE YAPAYIMSad ARKADAŞIM ÇOK SAF ONA O KİŞİNİN ONU KULLANDIGINI NASIL KANITLAYABILIRIM ONUN ÜZÜLMESİNİ İSTEMIYORUM.......YARDIM LÜTFEN...Sad
ya arkadaşını Cok seviyosun belLi ama. kendi safsa o kadar aşıksa ve sana inanmıyosa senin bence yapabilceqin pek bişe yok ama . cocukla Konusabilirsin senin ne mal olduqunu biliorm . ondan uzak dur üzülmesini istemiyorum bitir diye..
üzülür ark.in . ama en azndan diqer türlü üzülmesinden iyidir ..bence
ÇOÇUKLA BİR SEFER KONUŞTUM BENI TERSLEDI VE O KIZ BANA AŞIK VAZGECİREMEZSİN BENDEN DEDİ....... ÇOCUK ONUN AŞKINI KULLANIYOR VE BEN ARKADAŞIMI INANDIRAMIYORUM SİNİR OLUYORUM O ÇOCUGA YA.......:Q
kusura bakma delicim ama arkadaşın o kadar körse.. bendede care yok =)
bu kadar körü körüne bağlanmak kötü canımmm.yapabilecek bişeyin yok bencede.elinden geldiğince uzak tut zaten bi süre sonra kızda anlayacaktır Wink
bugün yıne bı kızla gördüm o adiyi arkadaşımı cagırdım bak işte dedim gördü çocukta gördü bizi ben hiçbişey söylemeden gıttım geri çocugu çagırmış oda yanındakı kızla gelmış tanıştırmış o gercektende kız kardeşiymiş ya sınır oldum çocuktakı şansa ya arkadaşım benı çagırdı sen herşeyı sorun edıyosun dedı kız kardeşi cıktı o dedı aramız limonı oldu deli olacagım ya........
ya canım o kız bu kadar kör olamaz aklında şüpheler wardır tabiki ya ama o kadar seviyorki bunları kabullenemiyor olan bu...
o çocuğa tuzak kurmaya çalış canım ne biliym bi arkadaşınla tanıştr arkadaşında bi süre snra sırnaşsın buna fln öle yapabilirsin bnce o arkadaşının üzülmesine mani olmalısın çnkü...
o inanmak istemiosa zaten yapabiLcein bise yok Tongue
sen elinden geleni yapmışsın Smile
bigün kendi anlayıp haklıymışsın diye sana gelcektir Smile
inşallah kızlar sagolunSmileSmile ama pelin senın o dedıgınıde yapacam arkadaşıma zarar gelmesını ıstemıyorum çünkü......
yerinde olsam en iisini yapardım.....onu da sen biliyosun
Sayfalar: 1 2