:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Iyiki Sen Varsin ..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
badisbr1.gif

Acımı dindirebiLecek en keskin iLaç
Damağımda kalabilecek en farklı TATsın

AkLımı aLabiLecek en hoş rayiha
Yanımda olabiLecek en büyük AŞKsın

GönLüme düşebiLecek en şirin dert
HayaLimi süsLeyebiLecek en unutuLmaz ANsın

Yüreğimi yakabiLecek en gür ateş
Canıma katılabiLecek en uymLu KANsın

KuLağıma doLabiLecek en yumusak ses
Karşıma cıkabiLecek en iyi sin

Basıma geLebiLecek en tatLı beLa
Aşkıma tutuLabiLecek en sevimLi CANsın

VeLhasıL şu fakir dünyamda

İYİKİ SEN VARSIN
...
Ben geLdim Aşk'ı AnLatmaya
Uğrayamadım bi kaçgündür sana...Gelmek ıstemedım aslında bilirsin sebebinide!! Güzel şeyler yazmaya söz verdim ya hanii...Güzelliklerle mutlulukLarLa Dolucak burası öyLe deiLmi?
Başka hiç birşeye yer yok!

Bir Aşk var!
Birde Aşık!

Başka hiç birşeyi yazamaz ellerim burda...
Ben yine [SIZE=4]"[SIZE=3]İyiki VarSın"[/SIZE]ile başlarım sözüme...Çünkü iyiki varsın Aşk'ım..Bu iki keLime görünürde hıc bısey olsada okadar cok sey gızlı ki içinde...[/SIZE]

Tüm iyikileri sığdırdım içine ben..
Ve bu keLimeyi söyLeyince öyLe rahatlıyorum ki...
Benım oldugunuvirgs.gifhayatımda oldugunu, ve hep olacagını tekrarlıyorum kendıme....Bazen umutsuzluga kapılıp korkmaya basLayınca nasıl iLaç gibi geLiyor biLsen..İyiki var diyorum defalarca...
Korkularımı çıkardım attım içimden artık!
Korkmuyorum..Hiçbirşeyden...
Korkarak yaşamaya son verdım artık..Düşünmüyorum geLeceği ve ne getireceğini..Yaşıyorum bugunu, yaşıyorum Aşkımı...Yaşıyorum mutlulugumu bazende Acımı...Ama gecmıse dayanarak geleceğımden korkmuyorum artık...İnsan Kaderın önüne gecemez...Geçemiyor!
Ben mı gecıcem ağlayarak üzüLerek yıpranarak...
Hayır...
An'ı yaşayıp mutlu olmaya başLadım'meseLa;
Düşündüm Seni...Gülümsedim yine...Kalbım hızlı çarptı heycanLandım...Seviyorum Seni işte Yok bundan Ötesi...Ne geçmiş ne gelecek...Sadece Şimdi...
Bize Ayrılık "öLümse" ki bu kaçınıLmaz...Yapacak bisey yok...Sadece tek istediğim En geç Sana uğraması...Sana öLme diyemem çünkü bu saçma Olur...Sadece En geç Ve En zararsız Sana GeLsın derim Sevdiğim...Vazgeçilmezim..Helalim...
Seni Seviyorum...
An'sın Sen Yaşanan Zaman...

Mutlu Aşk biziz

[SIZE=6]..NaZaRLaRdaN KoRuSun TanRı BiZi..
fl_nzr.gif
[/SIZE]
çok güzel korudu Wink
Allah bize akıl vermiş fikir vermiş. Sevgi vermiş saygı vermiş. Allah tabiki koruyacaktır ancak sizlerinde bizlerimde birşeyler yapmamız gerekmez mi bu konuda Smile
Her şeyi Allah a bırakmadan önce biraz daha fazla emek biraz daha fazla sabır. Tabiki biraz da anlayış Smile Smile
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah bize akıl vermiş fikir vermiş. Sevgi vermiş saygı vermiş. Allah tabiki koruyacaktır ancak sizlerinde bizlerimde birşeyler yapmamız gerekmez mi bu konuda Smile
Her şeyi Allah a bırakmadan önce biraz daha fazla emek biraz daha fazla sabır. Tabiki biraz da anlayış Smile Smile

iLLaki karsiLiksiz oLmuyor ama tek tarafLi emek, saygi sevgi yetmiyor Smile
Herseyi tabii ki Allahtan beklememeLi, önCe iSteyip hak etmeLi Yaradan Zaten verir ..