:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yağmurlu Bir Günün Son Hecesi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[SIZE=4]Yağmurlu birgünün son hecesinde'yim...

Geceyarısı nöbetlerim başımda, rüzgarın melodisi uzaklara sürüklüyor beni uzaklara... Çok uzaklara... Dilimin yandığı zamanların birindeyim şimdi... Nefes nefese...
Ağlayarak... Yanarak, donarak...
Hüznün tam onikisinde.

Şimdi...

Tam kurtulmuşken o yangın halinden, (d)üşüyorum yine sana.Tüm gücümle kaçmaya çalışsamda yaşanmışlıklardan, faydasız...
Kaçamıyorum...

Kaçamadım...
Dün'e, dünümüze düştüm yine... Ve sana... Ve bize...

Sonra...
Bi telaş sardı içimi.
Sana bulanmanın telaşı.

O hâl ile...

Bi kitap aldım elime... Aklımdan sürüklemeliydim seni.Kaçmalıydım bu düş kırıklıklarından.

Olmadı... Yine olmadı...

Kitabın sayfalarından önüme düşen fotoğrafların allak bullak etti beni... Yine olmadı ...
Gözlerime bakıyordun ve sanki çıkıp gelecektin.
Hesap soracaktın .
Ben...
"Affet" diyebildim sadece... "Affet"
Kilitlendim.

Gözlerimin buğusunu gizlemek istedim senden, sanki görecektin.
Son defa bakıp gözlerine kaldırdım seni... Ve en üst rafa bıraktım, biçare...

Şimdi kördüğüm bir şekilde düşüyorum yağmur misali geceye...
Ve herşeye rağmen bir iyi geceleri çok göremiyorum sana.
Duymayacak da olsan...
İyi Geceler bir zaman deli gibi sevdiğim adam...
İyi geceler...
[/SIZE]
cok güzeL AbLam Sad
yüreğine emeğine sağLık Smile
Kaçamadım...

Kaçılmıyormuş..Sad
Teşekkürler Bi'tanem..
4fea9f46b9215f8827b73eeef0.jpg

Yüzüme bakıp gülümsedi..
saçları yüzünün önüne düşmüştü..onun o güzel yüzünü görmemi engelliyordu..çektim saçlarını yüzünden..
Saçlarımı okşarcasına attı geriye..
Dayanamıyordum artık..sarıldım bir anda bir sarhoşluk içinde..dudaklarına..
Ne yapacağımı şaşırdım..çekildim şaşkınlıkla..
İstemiyordu beni..sanırım birkaç damla damladı yüzüne..uzaklaştım..koşar ak..
Uzun süredir istiyordum belki bunu..yanağıma bıraktığı bir damla yaşı okşadım..ama koşamadım arkasından..yapamadım..
..
Denizi seyrediyorum..damlalar dinmemecesine iniyor gözlerimden..bir tür inilti şeklinde..
Deniz ne kadar sakin oysa..soğuk ve de..şu an içimdeki her şeyi söndürebilir..yaklaşıyoru m demirlere..çantamı bırakıyorum yere..artık arkadaşım da olmayacak o benim..bakmayacak bir daha bana..içemeyeceğim onun gözlerini..çekemeyeceğim kokusunu içime..bırakacakken kendimi..tuttu biri beni..içeriye *¤*¤*¤ürüldüm..azarlandım..yorgun kalbim dayanamadı artık..bağırdı çağırdı..bir de bir masayı tekmeledi galiba..sonra indi iskeleye..hiç gitmek istemiyordu canım şimdi o ev demek zorunda olduğu yere..geri geldi iskeleye..
Fırladım kafeden..koşmalıydım arkasından..ama yapamazdım..emin değilken duygularımdan..girdiğimde tünele..aklım başıma geldi..o gideli nerdeyse iki saat geçmişti..
Çöktüm yere..o sırada burnuma tanıdık bir koku geldi..baktım bir umut içinde..oydu evet..beni gördü o da galiba..
Ne yapıyordu burada..hayır..onla konuşamam..beni sevmediği..ama arkadaş kalabileceğimizi söylemesine dayanamam..
Bir kız koşuyordu delicesine bir hızla şimdi..ağla¤¤¤¤¤..
Arkasından bir oğlan..
Bir ses duyuldu..
Kız yerde kanlar içinde..
Oğlan durmuş bakıyor ona..ilerde bir araba duruyor..
Oğlan yaklaştı kıza..üstünü örttü vücuduyla..öptü kızı..seviyorum seni diye fısıldadı..ben de seviyorum seni..
Ama duyamamıştı kız..çoktan ölmüştü işte..

Çokk güzeldi yine canım ablam ...teşekürler..
Çok güzeldi yorgun yüreğim teşekkürler...
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok güzeL AbLam Sad
yüreğine emeğine sağLık Smile
Sağolasın canım benim Smile
TutkuM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kaçamadım...

Kaçılmıyormuş..Sad
Teşekkürler Bi'tanem..
Kaçılmıyor Birtanem kaçılmıyor...Sad:
gülay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok güzeldi yorgun yüreğim teşekkürler...
Rica ederim Gülay okuyan gözlerine sağlık olsun Smile
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:4fea9f46b9215f8827b73eeef0.jpg

Yüzüme bakıp gülümsedi..
saçları yüzünün önüne düşmüştü..onun o güzel yüzünü görmemi engelliyordu..çektim saçlarını yüzünden..
Saçlarımı okşarcasına attı geriye..
Dayanamıyordum artık..sarıldım bir anda bir sarhoşluk içinde..dudaklarına..
Ne yapacağımı şaşırdım..çekildim şaşkınlıkla..
İstemiyordu beni..sanırım birkaç damla damladı yüzüne..uzaklaştım..koşar ak..
Uzun süredir istiyordum belki bunu..yanağıma bıraktığı bir damla yaşı okşadım..ama koşamadım arkasından..yapamadım..
..
Denizi seyrediyorum..damlalar dinmemecesine iniyor gözlerimden..bir tür inilti şeklinde..
Deniz ne kadar sakin oysa..soğuk ve de..şu an içimdeki her şeyi söndürebilir..yaklaşıyoru m demirlere..çantamı bırakıyorum yere..artık arkadaşım da olmayacak o benim..bakmayacak bir daha bana..içemeyeceğim onun gözlerini..çekemeyeceğim kokusunu içime..bırakacakken kendimi..tuttu biri beni..içeriye *¤*¤*¤ürüldüm..azarlandım..yorgun kalbim dayanamadı artık..bağırdı çağırdı..bir de bir masayı tekmeledi galiba..sonra indi iskeleye..hiç gitmek istemiyordu canım şimdi o ev demek zorunda olduğu yere..geri geldi iskeleye..
Fırladım kafeden..koşmalıydım arkasından..ama yapamazdım..emin değilken duygularımdan..girdiğimde tünele..aklım başıma geldi..o gideli nerdeyse iki saat geçmişti..
Çöktüm yere..o sırada burnuma tanıdık bir koku geldi..baktım bir umut içinde..oydu evet..beni gördü o da galiba..
Ne yapıyordu burada..hayır..onla konuşamam..beni sevmediği..ama arkadaş kalabileceğimizi söylemesine dayanamam..
Bir kız koşuyordu delicesine bir hızla şimdi..ağla¤¤¤¤¤..
Arkasından bir oğlan..
Bir ses duyuldu..
Kız yerde kanlar içinde..
Oğlan durmuş bakıyor ona..ilerde bir araba duruyor..
Oğlan yaklaştı kıza..üstünü örttü vücuduyla..öptü kızı..seviyorum seni diye fısıldadı..ben de seviyorum seni..
Ama duyamamıştı kız..çoktan ölmüştü işte..

Çokk güzeldi yine canım ablam ...teşekürler..
Hilalim canımcım benim harika eşliğin için ben teşekkür ediyorum o güzelim yüreğine sağlık Smile seni seviyorum Hilalim SmileSmileSmile