:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Benim kırgınlığım aşka.. Sen üstüne alınma..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
y1pBke-0jkuE8HNp030dVdn7-WrLdOpq74rAH8pf...CJuTW32n5G

Eskiden kimi şarkıların ne kadar anlamlı olduğunu düşünürkenvirgul.gif şimdi ayrılığın ardından çalınan her şarkı umutsuzluğumu ve sevgimi anlatıyormuş gibi geliyor...Sevdiğim ne çok şarkı varmışvirgul.gif bunu senin yokluğun gösterdi bana...Her şarkıda sen varsınvirgul.gifher yerdevirgul.gif her gördüğüm insandavirgul.gifdenizdevirgul.gifgecedevirgul.gifuykumda ve uyanık gördüğüm düşlerin içinde...Nasıl beceriyorsun her yerde olabilmeyi...Bu bir marifetse eğervirgul.gif neden benim yanımda değilsin ki?
Gözyaşlarım asiliğini yitiryor ve yenik düşüyorum sevdana...Gittin! Belki de hiç gelmemiştin. ben geldiğini sandım...Ayak uyduramadım yorgunluğuna...Dudaklarına düşlerindeki öpüşü konduramadım...
Kimi zaman bir çocuk oldum gülüşlerinde şımaranvirgul.gif kimi zaman bir kadın dokunuşlarında kendini bulan...Ama! En çok da imkansızın oldumvirgul.gif imkansızım oldun! Her gelişimde bir kez daha gönderdiğin oldum...

İnanmadığınvirgul.gifyenemediğinvirgul.gifüzerinden atlayamadığın korkuların oldum...Ağladığınvirgul.gif bağırdığın ya da sustuğun isyanın oldumvirgul.gif sessizce boşalan gözyaşlarınvirgul.gifbirikmişliğin oldum...Yüreğindeki kadın ben olmak isterken yüreğine sığınan ve tozlanacak olan bir anı oldum...
Haketmediklerinvirgul.gifartık yeter dediklerin ve her şeyin olmak isterken belki de hiç bir şeyin oldum...Söylesene ben gerçekten senin neyin oldum? Sesin hep uzakları çağırıyorduvirgul.gif ben üstüme alındımvirgul.gif sana geldim...Bilseydim bana ait olmayan bir seslenişi sahiplenir miydim hiç?
Şimdi bir mevsimlik bir aşk kaldı avuçlarımda sadece bir mevsim yaşanan ama bir ömür gibi gelen bir aşk...Kalbime henüz söyleyemedim gittiğinivirgul.giföğrenirse onun da acı çekmesinden korkuyorum...Seni hala benimle biliyor ve seviyor ama ben kalbime ilk defa yalan söylüyorum...Gittin! Sevdamın yokluğuna alışabilirim belki ama sesinin uzak yolların sonunda olması acıtıyor içimi...Suskunluğun en büyük silahındıvirgul.gifsuskunluğunla vurdun beni asıl acı olanvirgul.gifcanımı acıtan unutulmak...

Söylesene unutulmak kime yakışıyor?

Unutan sen olsan da sana bile yakışmıyor...

Merak etmevirgul.gif üstüne giydirmedimvirgul.gif giydiremedim bu duyguyuvirgul.gif unutulmayan olmak sende daha güzel duruyor...Görüyorsun iştevirgul.gif aşka ve sana ihanet edemiyorum.
Benim kırgınlığım aşka...
Sen üstüne alınma...
Yüreğine sağlık...
Çok güzel yüreğine sağlık...
Suskunluğun en büyük silahındıvirgul.gifsuskunluğunla vurdun beni asıl acı olanvirgul.gifcanımı acıtan unutulmak...

Söylesene unutulmak kime yakışıyor?

Unutan sen olsan da sana bile yakışmıyor...

yine ağladım ben Sad çok güzeldi bebeğim sağol
unutan benim ve banada gayet yakışıyor Big Grin
beğenmenize sevindim Smile

ağlama sıLacık Sad her konumda agLıosn bida acmıcam Big Grin
Smile