:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: slm gençlik
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
slm gençlik nasılsınız ne var ne yok beni eskiler bilir yenilerde tanımak isterse buyursun gelsin kapım açık herkese ama gelenler mümkünse boş gelmesin tatlı börek çörek bişiler alsında gelsin Smile
vay vay vayyy kimleri görüyorum valla gözlerimi yaşartın murat Big Grin hangi rüzgar attı seni Big GrinBig Grin

Hoşgelmişsin ama sen niye gelirken pasta felan alıp da gelmedin Smile
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vay vay vayyy kimleri görüyorum valla gözlerimi yaşartın murat Big Grin hangi rüzgar attı seni Big GrinBig Grin

Hoşgelmişsin ama sen niye gelirken pasta felan alıp da gelmedin Smile

hoş bulduk esra gözlerin yaşardıysa mendil vereyimde sil Big Grin

hoş bulduk gelen ben olduğum için pastalar sizden Big Grin
Hoşgelmişsin Murat Smile Smile
iyi etmişsin misafir umduğunu değil bulduğunu yermiş ama değil mi ?
Kısmet bizde bugün niyetliydik Smile
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoş bulduk esra gözlerin yaşardıysa mendil vereyimde sil Big Grin

hoş bulduk gelen ben olduğum için pastalar sizden Big Grin

sümüklü mendilini ne yapayım ben Big Grin
biz neden yapacakmışız sensin uzun zaman sonra gelen demi senin getirmen gerek Big Grin
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hoşgelmişsin Murat Smile Smile
iyi etmişsin misafir umduğunu değil bulduğunu yermiş ama değil mi ?
Kısmet bizde bugün niyetliydik Smile

hoş bulduk ercan sagolasın

misafir umduğunu değil bulduğunu yermiş doğrudur ama ben yüzsüzüm o yüzden görelim misafir karşılamnızı Big Grin

ayrıca siz niyetlisin Allah kabul etsin ama ben değilim ben yerken siz bakarsınız böylece sizde doyarsınız sayemde Big Grin
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sümüklü mendilini ne yapayım ben Big Grin
biz neden yapacakmışız sensin uzun zaman sonra gelen demi senin getirmen gerek Big Grin

herkese nasip olmaz benim sümüklü mendilimin kıymetini bil Big Grin

siz yapacanız çünkü benim dönüşümü parti vererek kutluyacaz Big Grin
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkese nasip olmaz benim sümüklü mendilimin kıymetini bil Big Grin

siz yapacanız çünkü benim dönüşümü parti vererek kutluyacaz Big Grin
tabi tabi öledir sana göre ama Big Grin
kusura bakma bea murat habersiz geldin parti parti marti yapamayız zaten kriz var sen al bişiler meyve suları benden hadi Big GrinBig Grin
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabi tabi öledir sana göre ama Big Grin
kusura bakma bea murat habersiz geldin parti parti marti yapamayız zaten kriz var sen al bişiler meyve suları benden hadi Big GrinBig Grin

oldu gelirken bilseydim tellal çıkarırdım hiç boşa kriz bahane etmeyin partiye geçelim Big Grin
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oldu gelirken bilseydim tellal çıkarırdım hiç boşa kriz bahane etmeyin partiye geçelim Big Grin
yok sana parti :yikildim:
Sayfalar: 1 2 3 4