:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Söyle Sevgili...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Yağmurlu bir gündü bugün olduğu gibi,çok özlenmiştin.Dalarken gözlerim büyük bir boşluğa bulutlardan süzülen yağmur damlası gibi gözlerimden aktın.Hasreti çoğaltan uzak bir şehirmiydin ki yollarımı kapattın.Sen neydin ki sevgili söyle!Neydin ki herbirşeyde sen varsın.Bir yağmur damlasında,bir şiirde,bir şarkıda,vücudumun her hücresinde...Ya ben?Ben hiç yağmur damlası oldum mu,beni hatırlatan birşeyin oldum mu sevgili?Sevdiğini hiç ufuklarda aradın mı sen?Dağların arkasından süzülen hayatlar aklına geldi mi?

Söyle sevgili söyle!
Şu delice yağan yağmurda sevgiline sımsıkı sarılıp ''Seni Seviyorum''diye haykırmayı arzuladın mı söyle...

RESİMLER&HAYALLER
teşekkürler...
rapunzel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkürler...

Ben tşk ederım okuma vakti ayırdığın için...
güzel bi paylaşım..(=
Teşekkürler emeğine sağlık...
qzell olmuss tskkrler..
gerçekten çok beğendim (: teşşekkürler
Dile gelse ağzımdaki kelimeler SEN'den bi dünya yaratırdım.Oysa kilitlenmiş cümlelerim yokluğun yanımda diye içimi yakıyor.Yaşamak istediklerimiz yarım kaldılar.Herşeyin hasretini sende çeker oldum..Yaktında geçtin beni ..Ben arkandan bakarken gözümde bir damla yaşla sen bir el salladın bütün umutlarıma , mutluluklarıma ve herşeyime.
Şimdi sende bana söyle sevgili gidenler geri dönerler mi hiç ? Bilirim gelmezler ama yinede içimden böyle yazmak geldi. (hüzünçiçeği)

Bu kısa ve güzel sözlerine bende kendimden bişeyler yazmak istedim.Yüreğine Sağlık.

Tsk ederım gönül dostları Smile sevgı ve saygılarımla ...