:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gitmelerim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ala1in4xs0eh8copynm8ju4.jpg

Kaç kez gittim senden!

Kaç kez gittim senden.
Yenilgiler yalnız yaşanırdı ve sen her zamankinden daha çok yoktun.
Sensizliğin hiçbir türüne alışamadığımı bilirdin, ama yoktun. her zamankinden daha çok yoktun ve benim sana vurulduğumda kesilmemiş cezalara karşı nasıl savunmasız olduğumu bilirdin.
...
Kaç kez gittim senden.
Yine sana döndüm, her defasında sana döndüm, zemherilerde yere düşürülmüş bir çiçek kadar çaresizdim; üşüyordum ellerin olmayınca tenimde.
Yenilgiler yalnız yaşanırdı ve sen her zamankinden daha çok yoktun.
...
Kaç kez gittim senden.
Kendimden gittim. Tanımlanmamış yenilgilerimde tek bedeli sensizlikti de ben sensiz yapamazdım; yaşayamazdım iflasını gözlerimde.
İşte bu yüzden, yalnızca bu yüzden kaç kez yine sana döndüm. Kendimle döndüm, sen olmadın.
Her yeni buluşmada biraz daha benimdin ve sen her zamankinden daha çok yoktun.
Kim bilir hangi mevsimlerde unutulmuş bir şarkıydı dudaklarını kanatan.
Yanlış basan notalarda ben hiç olmadım, saklama sakın.
...
Kaç kez gittim senden.
Kendimden gittim sonunda. Tanımlanmamış yenilgilerdi. Bedeli sensizlikti de ben sensiz yapamazdım; yaşayamazdım iflasını gözlerimde.
Sen uzaklıklarda kendini arardın; benim yakınlıklarımsa yalnızca sanaydı.
Yanlış kurulmuş denklemlerde çözüm aramak yakışmazdı sana. Olmazdı sevdiğim.
Her sözün ayrılık üzere fermandandı ve sen her zamankinden daha çok yoktun
...
Kaç kez gittim senden.
Yine sana döndüm, her defasında sana döndüm.
Ellerimi eski sıcaklığınla tutman yeterliydi, bilirdin ama sen her zamankinden daha çok yoktun.
Kaç kez gittim senden.
Kaç kez yine sana döndüm.
...
Anlatmak yetmez sevdiğim; anlamak yetmez.
bir gün sensizliği sana bırakıp düşersem toprağa, korkuyla uyanacaksın gecenin bilinmez bir yerinde. Gözlerinde çiğ tanesi ıslaklıklar.
Buz kesecek elin, ayağın.
Sarsılacaksın!
bir anı seçeceksin kendine; bu kez hayal olma sırası bana gelecek. Dudaklarında çok sevdiğimi bildiğin o şarkı: Seni Seviyorum...

i102763948215333qi0ga6wyw8.gif

[ses]http://sites.google.com/site/xxmiroqluxx/Home/SeRSeRi.wma?attredirects=0[/ses]
Teşekkürler paylaşım için..
teşekkürler hoş bi yazı...
Paylaşım için teşekkürler.
ben tşk ederim ilginiz için.
KAÇ KEZ GİTTİM SENDEN!...
Gözlerimin rengine çevirdin gecenin karanlığını.Nereye baksam senvirgs.gif nerede seni görsem bir zindan ayrılığı. Herkes senin adın her surat senin yüzün .

Herkes susmuş sanki.Konuşanlarınsa dediklerini zaten ben anlamıyorum. Bazıları yüzüme bakarak bir şeyler anlatıyor ama ben nedense duyamıyor sadece kafamı anlamış gibi sallıyorum.Hatta bazen güldüklerini farkediyorum bende espiri yaptılar heralde diyerek gülümsüyorum.

Beynim sanki üç sese tepki veriyor . Biri şarkımızvirgs.gif diğeri ismini taşıyan çocuklar virgs.gifüçüncüsü ise senin kulağımda çınlayan son kelimen. Ben neden başka bir şey duymuyorum?

Senin beni sevdiğini sandığım günlerdeki gibi şuursuzca bakıyorum etrafa. Tek farkı renklerin eskisi kadar canlı olmayışı. Mor ötesi ışıkların dahi gösteremediği parıltıları farkedemiyorum artık. Gözleri doğduğunda mavi olan ama sonradan siyaha dönen bir bebek gibi virgs.gif renk körü olan bir köpek gibi bakıyorum etrafa....

Yetim bir çocuğun kalbi gibi atıyor artık yüreğim. Yaşamla ölüm arasındaki çizgide ellerim cebimdevirgs.gif ağzımda henüz külü düşmemiş bir sigarayla trapezci gibi değilvirgs.gifemeklemeyi yeni öğrenen bir bebek gibi yürümeye çalışıyorum.O ipten aşşağı düşmekle yürümeye devam etmek arasındaki farkı anlayacak bir beyin kalmadı artık bende.Yemedenvirgs.gif içmeden yaşayıp virgs.gif köpek gibi siyahla beyazdan başka birşey görmeden hayata kucak açsan ne olucak ki.?....

Sensiz doğan güneşin saçma ışıkları benden çok herkesin dünyasını aydınlatır şimdi.Elalem yine bana üzülürmüş gibi bakarvirgs.gif arkasına dönen çeker gider evine....

Biliyorum yine Senden kalan omuzlarım çürüyecek. Çünkü ne zaman ayrılığı misafir etsem böyle olur. Sevdiğimin başını koyduğu yeri morartıncıya kadar yumruklarım.Aylar sonra morluk geçtiğinde ben hala onu düşünüp ağlıyorsamvirgs.gif unutmak yerine savaş açarım tüm dünyaya. Tüm ayrılık sebeblerine sataşır güneşin nöbetini tutarım.Mucizenin adına Uğur koyar yakarım tüm farlarımı gecenin zifiri karanlığına...

Al işte yine çürüttüm şuralarımı.Başını omzuma koyduğunyer artık ten sarılığından uzakvirgs.gif içim kadar acılarla dolu. Sen iyi geceler der gibi çektin gittin ama ben daha son kelimemi söylemedim. Bekle az kaldı.Hele şu omzumun ayrılık acısı bi geçsin...

Hadi o zaman sanada şimdilik iyi geceler..! Madem öylevirgs.gif bu kentin en güzel rüyasını yalnızca sen gör . ...

Mükkemmeldi "emin"..
Teşekürler..
mükemel olan senin yüreğin Tşkler.
Off ya harika idi hele şarkı beni bitirdi zaten emeğine yüreğine sağlık...