:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kalamam !!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Kalamam !
Herşey dağınık kalsın..Küfretsinler,haine çıkarsınlar adımı,yalanlasınlar..Kalamam ! Sesim nasıldı ? Dilim bir ağıta ne kadar tanıdıktı,unuttum..Kalamam,ben beni öldürürüm ; Adı intihardan daha soylu olmaz..Beni hırpalayın ! Her biri paslı çivilerinizi sokun dilimin yumuşaklığına..Kangren olurum,kesin kollarımı ama yine de kalamam..Kanatırım,ama kalamam !!

Bir bekleyenim vardı bir zamanlar.Aynı soğuk iklimin,aynı sıcak sesi mi hala ? Aynı suyun,aynı yatağı serilmese de ayağıma,gitmeliyim ! Toz gibi dağılmalıyım omuzunda ! Gitmeliyim..
Kalamam..Beklemekten bahsetmeyin.Zehir akar içimden,kanım değil..Bakamazsınız,zehir tutar bayılırsınız ! Doğru sözler ard arda kullanılınca,ben buralarda nefes alamam..Merhabalar vardı,merhabaların telaşı,heyecanı..Merhabalar vardı ; Eksik,bazen yalan,bazen sahici..Merhabalarım kırıldı,kalamam ! Gitmeliyim,vakti geldi,bağlasanız duramam..Kalamam ! Eksilmişim,azalmışım..Eksilten,azaltan merhabalara inat,selamı çoğaltan,coşturan illerde,dillerde ve ellerde !
Son bulsun nefesin diye kalamam artık !!!

Kalamam !
Asidir yüreğim laf anlatamam..
İç kanama gibiyken adın canımda
İmkanı yok ! KALAMAM !! Sad

angel_from_hell

cook güzeldi gercekten tşk
Dilim bir ağıta ne kadar tanıdıktı,unuttum..Kalamam,ben beni öldürürüm ; Adı intihardan daha soylu olmaz..Beni hırpalayın ! Her biri paslı çivilerinizi sokun dilimin yumuşaklığına..Kangren olurum,kesin kollarımı ama yine de kalamam..Kanatırım,ama kalamam !!

mükkemmeL yüreğine sağLıkk Sad:
Kalamam !

İmkanı yok ! KALAMAM !!
güzeldi yüreğine sağlıkSad((
Çok güzeldi paylaşım için teşekkürler...
Teşekkürler Rebell ...
ReBeLL_88 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Kalamam !
İmkanı yok ! KALAMAM !! Sad

Çok güzeldi kardeş, emeğine yüreğine sağlık...
intihar gibidir kalmalar...
sessiz içten kendi kendine ölüm...
aşkın sarmaşığına yüreğini teslim etmek...
ayakta iken ölmek; kalmak...

yüreğine sağlık güzeldi...