:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yüreğime Saplanabilir misin Kanatmadan?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Yapabilirmisin?
Yüreğime saplanabilir misin kanatmadan?
Yoksa diğerleri gibi severken öldürenlerden misin kan kaybından?

Hadi deneyelim.

Ben sonucunu tahmin ettiğim bi deneyin kobayı olmayı tercih ederim.
Ölü bi kobayın bilinen faili yada katili olmaktansa...

Hadi deneyelim.

Önce susturmakla başla işe.
Susturki yalvarışlarımı duyma ola ki için acır bağrına basarsın.

Sonra gözlerimi bağla.
Bağlaki o bakışları görme ola ki yumuşarsın gözümün içine içine bakarsın.
Nihayetinde sende insansın…

Ellerimi de bitiştir yanlarıma belimden bağla beni yüreğindeki masaya.
Ola ki dokunmaya kalkarım ellerine ellerin titrer
Doğrulurum yüreğinden bi adım atmak için
Aşağısı boşluktur bilmem ben düşüveririm
Düşsemde ölürüm düşmesemde ölürüm.
En iyi bunu bilirim. Bırak yarım kalmasın deneyin
Alman gereken tüm önlemleri al
Mesela hayatını benimle geçirmekten çekin
Düşün vazgeçmek zorunda olduklarından bedenine tam uyan bi elbise dikin
Hadi giyin…

Beni bırakmanı gerektiren tüm sebepleri işle aklına
Hiç sökülmesin.
Tüm çıkarlarını yaz avuçlarına
Silinmesin…

Yüreğindeki o masayı süsle benim için bi kaç çiçek getirme
Parlayan kağıtlarlada gelmegözüme görünen güzellikler verme bana
Bana ruhumun göreceği güzelliklerle gel.
Tüm algılarımı kapattım ben.
O yüzden anlayamam getirdiklerinin sahte ve naylon olduğunu.

Merak etme ben kandırılmaya hazırladım kendimi.

Bildiğin tüm çocuklardan daha çocuk aklım.
Bildiğin tüm renklerden daha renkli boyalarım.
Bildiğin tüm suslardan daha sessizim.
Sorduğum tüm sorulardan daha çok meraklıyım yapıcaklarına ve sana.
Aldığım tüm cevaplar kadar yoksun sende bana.
Sana edilmiş tüm şikayetler bende birikir
Aldığın tüm tebrikler kadar geri dönerim sana.
Sende sevmezsin eleştiriyi diğer severken öldürenler gibi
Korkma zaten bende eleştirmeyi sevmem diğer öldürülenler gibi.
Mahkumuzdur biz canı alınanlar aynı özelliklere sahiptirler sanırım.
Yürekleri dağlanmış bedenlerinde kesik izleri vardır hep.
Hepde anlaşılamayan bi iyi niyet görülür son kez bakılan gözlerinde.
Hep aldanmıştırlar.

bi yerde
bi sözde
bi gözde
bi yüzde

Hep umut taşırlar geri döner kolay affeder sever sever derler son nefeslerinde bile….
Yüreğinin masasındayım.
Hadi deneyelim.
Haklı çıkmaya alıştım.
Merak etme hazırım…
[b][SIZE=2][SIZE=3]Hüznün elleri yine ellerimde [/SIZE][/SIZE][/b]
[b][SIZE=3]Sevdanın gölgesi sürgünvirgs.gif bir hayal şehrine [/SIZE][/b]
[b][SIZE=3]En uzak sahiller küle çağırıyor ateşlerimi
[/b]
[b]Gözlerimdeki kahreden sonsuzluğa bak [/b]
[b]…sakın görme… [/b][/SIZE]

[b][SIZE=3]Yalnızlığın keskin tadı ile kanamakta hüznüm [/b]
[b]Kirpiklerimden akan her damlada ıslanan [/b]
[b]Bir ölüm sevdalısı dudaklarım [/b]
[b]Sakın Öpme… [/b]

[b]Dertlerini dert etmeliyim kendimevirgs.gif sevinçlerinle mutlanmalıyım [/b]
[b]düşlerimde. Öykülerin içinden çıkıp tutmalısın ellerimi bir günvirgs.gif [/b]
[b]hiç bitmesin dediğimiz uzun bir yolculuğa el ele çıkmalıyız. Kanamalı bir [/b]
[b]haber ile ikimizi kaybetmeliler bir trafik kazasında… Kana benzeyenvirgs.gif sol [/b]
[b]yanımızdan akıp giden hüzünlerimiz olmalı bedenimizden. Sıradan insanlar [/b]
[b]olmadık hiç bizvirgs.gif sıradan bir ölü de olamayız. Kan revan parçalarımız [/b]
[b]birbirine karıştığında bile ruhlarımız çırılçıplak sevişecek sevgili. [/b]

[b]“Seninle ölmek bulunmaz bir lezzet…” [/b]

[b]Tadı damağımızda kalan bu mutsuz yaşantıvirgs.gif bu akıp giden hayat [/b]
[b]ardımızda kalmalı bir gün. Aşkımızı anlatan kitaplar yok satmalı. [/b]
[b]Dudaklarıma teslim ettiğinde canını; cehennemi daha fazla yakamayız [/b]
[b]ateşimizle korkmavirgs.gif cennete gülüşlerimizden daha güzel çiçekler ekemeyiz [/b]
[b]üzülme. Artık kırık bekleyişler yokvirgs.gif özlemli şiirler yokvirgs.gif tenhalaşmış [/b]
[b]karanlık yılların önemi yok sevgili. Yaşamıyoruz ya… Bakvirgs.gif yaşamak [/b]
[b]kadar üzücü değilmiş aklımızı çelen şu ölüm. [/b]

[b]“Gülümsemelerim aynalarda paramparça şimdi [/b]
[b]Ve sarılmalarımızın gölgesi yok sevgili…” [/b]

[b]Annesi babası ölmüş yetim bir sevda bıraktık çocuklarımıza. Yaşamımıza [/b]
[b]katık yapamadığımız en can yakan yoklukları miras bıraktık oğlumuza ve [/b]
[b]düş de olsa gerçeklerle kirletilmemiş bir günden kalma masum bir gelinlik [/b]
[b]bıraktık kızımıza. Artık bugünün zorlukları ile mücadele etmek yokvirgs.gif [/b]
[b]gelecek kaygısı ve kadere isyan yok… Bu hüznü anlatmaya yetmez [/b]
[b]29 harfvirgs.gif belki de yeni bir lisan yaratmalıyız inanılır olmayan sevdaları [/b]
[b]anlatmak üzere… [/b]

[b]Sen yine çocuklarla çocuk ol… [/b]
[b]Benimle Sevda… [/b]
[b]Lakin alışmalısın bu ölüm denilen yaşama. [/b]
[b]Başka bir dünyanın şarkılarını söyleyeceğim sana… [/b]
[b]Yine hüznüm yüzün ve yine divane güzüm… [/b]

[b]Mutlu bir hikaye bırakamadım ardımda en çok buna üzüleceğim sanırım. [/b]
[b]Her daim gülümseyen hüznümle mutlu sonlara ulaşamadığım ketum bir [/b]
[b]alfabe dudaklarımda. Ufuklara bakan yaslı kirpiklerimlevirgs.gif nereye varmak [/b]
[b]istedim ve nerdeyim… [/b]

[b]Bir ay ışığı gibi doğamayacağız artık sevdamızla gecelerevirgs.gif terkedilmiş [/b]
[b]yıldızları da döktüm eteklerimden. Hayata açılan bir yolumuz yok artık. [/b]
[b]Her şeye alışmadık mı sevgili… Acı bir öykünün içine sıkışıpvirgs.gif düşlerimizi [/b]
[b]yağmalayan bir hüzünle ölmedik mi her soluk alıp verişimizde… [/b]

[b]Ey ölümü bile güzelleştiren yarvirgs.gif [/b]
[b]Bu dünya bizim dünyamız değildi zaten [/b]
[b]Şimdi kaybolduğuma da üzülmüyorum ben [/b]
[b]Hani göğsüne yaslayıp başımı [/b]
[b]Kalbinin ritmini duyamayacağım ya [/b]
[b]Tek derdim bu…[/b]
[/SIZE]
Ey gönlümün SULTANI.. Issız sızım..HAYATIMIN ANLAMI..!!
Bu gece sana en sevdiğin çiçekten buket yapıp gelmek isterdim sana ama biliyorsun bu mevsimde açmaz en sevdiğin çiçekler..Sana sadece gülümseyen yaşlı gözlerimle sevdamı buket yapıp geldim hiç postalanamayacak mektubumda..

Öyle kaybolmuştum ki az önce okuduğum kitabın satırları arasında..Radyomdan odaya yayılan melodi ile kendime gedim…Eşlik etmek istedim çalınan parçaya ama kelimeler dolanır dolanmaz dilime; sesim titremeye..gözlerim yükünü almış bir bulut gibi sağnak sağnak yağmaya başladı..Sadece şarkının nakaratından bir bir bukle dökebildim dudaklarımdan ve sustum...

“Ben seni unutmak için sevmedim..”

Elime kalemi alışlarım hep bu suskunluklarımın ardından gerçekleşiyor nedense..
Kalem yine elimde ve sensizliği ifade eden harfleri bir araya getirmeye çalışıyorum..

Şu an parmaklarım seni.. Sadece seni yazmak istiyor… Kalbimin seni istediği gibi.. GÖZÜMÜN NURU..!!
Seni yazmak ne kadar güzelse..bir o kadar da zor…

Kaç saat geçti biliyor musun ? Ve seni belki rüyamda görürüm umuduylavirgs.gifsensiz başımı yastığa koyduğum kaç gece… ?
Üzerinde senin adın yazılı postalanmamış kaç mektup biriktirdim bilirmisin....Sensizlik gerçeği beynime bir mıh gibi sapladığın da yüreğimin kaç parçaya bölünür bilirmisin..
Zemheri soğuklarda beyaz mermer taşlarla konuşmaya çalışmak ne zordur bilirmisin..
Sahi..Hala seni ne kadar sevdiğimi bilirmisin..
Bilirmisin sen gittikten sonra kaç gemi kalktı gönül limanından gözbebeklerine..

Hala her yağmur damlasındavirgs.gifrüzgarın uğultusundavirgs.gifkar tanesinin her ipekten dokunuşunda seni arıyorum..Her sabah açan erguvanlardavirgs.gifgüneşin yeni bir umuda kuşandığı mavi atlastavirgs.gifgönül dantelamda ve yüreğime kazıdığım hatıralarda seni arıyorum..

Bir damla yaş bıraktın ardındanvirgs.gif kalbimin en körpe zamanında damarlarından fışkıran... Yokluğuna hazırlıksız yakalanmıştı ufacık bedenim... Suçlusu sen değildin elbet bu erkenden gidişin... Ne yazık ki erken düşmüştü alnına İlahi adalet.. Yüreğim yansa da bitmeyen hasretinle çaresi yoktu bu ebedi gidişininvirgs.gif hep dilimde "Ya Sabır"…

Bak gecenin sonlarına varıyoruz yine.. Seni yazmakta direten parmaklarımda kalem ; duvardaki saate bakıyorum..
Saat sabahın 3'ünü gösteriyor..
Saatin akrep ve yelkovanı soğuktan üşümüş gibi birbirine sarılmış ve tüm şehir gibi yatmakta.. oysa ben kendimle cebelleşmekteyim cevabı olmayan sorularıma cevaplar bulmak için..
Ellerime bakınıyorum.. İpek dokusu saçlarını gezinirken bir zamanlar tiril tiril titreyen ellerime bakıyorum..
Ayaklarıma bakıyorum..Uzun yıllardır iki kişilik bir sevdayı tek başına yüklenmekte zorlanan yorgun ayaklarıma bakıyorum..

Oysa karanlıklardan..tutsaklıklardan koşarken sana ne kadar güçlüydüler..
Biliyormusun bu ayaklar senin beni beklediğin yerde olmadığını anlayınca çöktüler..

Bir elimde yüreğim..bir elimde bileme taşı..
Bileme taşı yüreğe her temas ettiğinde yürek incelmekte..hassaslaşmakta..
Ağlamaklıyım şu an...

Sadece acılarımı dindiriyorvirgs.gifrahatlatıyor beni..Biraz gözlerim ağrıyor ağlamaktan..bazende hafifçe kızarıyor..
Çok önemli değil üstelik..Yıkayınca yüzümü hemencecik geçiyor ağrısı..
Bir tek senin yokluğunun acısı geçmiyor..

Bir melek vardı masallarımda..Seni getirdi..Uzaklarda ağlasam davirgs.gif geride bıraktığın aşkınla..Sen dualarıma mahzar oldun her gece.. Şimdi sensizlik bedelvirgs.gif günahla yıkanmış sevdaya.. Her aşk ardına saklar acısını ya.!!
Ben acılara sarıldım... Sen yanımda olmayınca..!

Kalbimde yıllardır kabuk bağladı yaralar
Ödüm kopuyorvirgs.gif bir gün hepsi birden kanamaya başlayacak diyevirgs.gifyenilirim diye..
Yenilmeyeceğimvirgs.gif boyun eğmeyeceğim hiçbir şeye
Hep direnen bir yanım kalacak..
En sevdiklerimin ölümünü gördüm;
En yakın dostlarımın birer birer
Vakitsiz açan çiçeklerinvirgs.gif vakitli doğan çocukların
Ölümünü gördümvirgs.gif ama kimse
İnandıramaz beni öldüğüne sevgilerinvirgs.gifaşkların
Leylalar ölürvirgs.gifmecnunlar yüreklerinde yaşatır Leylaları.. benimde seni ömrüm oldukça yaşatacağım gibi...
Allah inşallah seni çaresiz bırakmasın.
seni seviyorum GÜLÜM anlamak istemesende seviyorum...
Korkuyorum henna’virgs.gif sana değen kalem aşk kesilecek!
Konuşursa kelamvirgs.gif seni onlarda sevecek.

Sana mı düş/tü henna virgs.gif düşmek dile? Bir gül iken evvelvirgs.gif rayihanla neşveyledi kıyamet bile!
Sen ki başımın tacısın! Baş kivirgs.gif önüne akmış boş bir tasvirgs.gif c/isminle muamma... Tepeden tırnağa aşk kesildim virgs.gif sorma! Aşk ki virgs.gif her başa ayrı bela. Bela da imtihandan gelmedir cana. Öyleyse dövelim mi iştiyakımızı dualayla? Bil ki aşkvirgs.gifiki cami arası beynamaz virgs.gif gözlerimizin farziyetini mübah bilen! Ki aşk değil midirvirgs.gif sütten kesilmeden büyüyen sübyan. Eyvah virgs.gif daha doğmadan yetimlikle mi imtihan olunacaktı yavrumuz henna'm. Bakvirgs.gif işte yağmurvirgs.gif ılık ağlamaklı gözleri aynı sen…Sarıl/sana sırılsıklam! Ta tut bizivirgs.gif ya bırakma! - ilk rüzgarla uğra - lütfen…

Buyur ...Yol senin ... Ölümden githenna’virgs.gif ardın sıra meyilliyim.
En çok kendime dürüstüm bilirsinvirgs.gif yalancınım işte . Özledimvirgs.gifaltını çiz! Adınmahrem kılınmış mademvirgs.gif bu ‘na’ faslı nerden düştü hecenin sol yanına .Kutsa virgs.gif ömür helaldir sana. Tutvirgs.gif canım çıkarvirgs.gif tut can çık/arvirgs.gifbir can kaça çıkar ? Toplasakvirgs.gif çift dil yanığı bir yar(a) ederdi amavirgs.gif kan tutar beni henna’virgs.gif tut virgs.gif kanar!

Altı üstü hayat iştevirgs.gif bu nasıl keşişleme henna’?
Ölmek dediğinvirgs.gif ödünç bir soluğu iade değil de ne? Ve yaşamak; ölüme kaçamakvirgs.gif ölümcül kaçak! İblisin kitabetince karmavirgs.gif oysa asıl dersiz topsuz olan yaşanamamışlıkta… Neden bu kadar zor henna’virgs.gif üç günü günün sahibine hibe? Künyede kul ikenvirgs.gif ne bu kendimizi hiçlikten ziyade bilme. Seni senden ibaret bilmevirgs.gif senden ötede bir benvirgs.gif benden öte bir bilen’i bil önce. Sonra gelvirgs.gif maksudumu dinle!

Dağıldık yine henna’ virgs.gif topla hüznümüvirgs.gif ayrılık işkillenmesin!
Acıldı yıne yuregım sahilden derin denizlere bogulmaya hazır
yinevirgs.gifanlarımla acı anılarımla.Bazende trenın bos vagonlarında nereye
gıttıgını bılmeyen bır kalbım var.önce bugulu camlara hayatımı
yazıyorum sonrada ellerimle siliyorum tekvirgs.giftek acı tatlı ne varsa
hayatımda gözlerım doldu yine oyle bir hızla akıyorki yanaklarıma
sıcaklıgını hissettıgımde ise daha bir hızlı akıyor.Acılarım biraz’da
olsa hafifliyor belki ama güldüğümde cıkan gamzelerim dolduruyor göz
yaslarım!!!Hayatım büyüdükce dahamı zor oluyor acaba???küçükken
acıktığımda veya istediğim olmuyor diye ağlardım…Şimdi ise ağlamak
cok zor kalbim öyle yorulmuski hayata neye attığını bile bilmiyor cok
yoruldum hayattan sensizlikten cokkk!!!!
Nefesim kesildivirgs.gif düğümlendi kelimeler...

Yavaş yavaş sindirince olayı anladım...Aldatılmışım!!!

Bir an hiç farkında olmadan bir damla yaş süzüldü gözlerimden. Kalbim çoktan anlamıştı da beynim fark edememişti olanı. Tüm yaşananlar bir film gibi geçti... Peki ben neden hiç göremedim bu üçüncü kişiyi???

Duygular biriktikçe yaşanan acılar daha da acıtırmış insanın kalbini. Şimdi hatırladığım tüm mutlulukların sonunda bir hüzün var tıpkı acı anlarım gibi. Oysa neydi değişen? Ben aynı benvirgs.gif karşımdaki aynı yüz...

Galiba bana bakan gözleri benim değildi artık!!!İnsanlar ne yaşarlarsa yaşasınlar hiçbir önemi yokmuş; Anladım!!!

Bir hatayla tüm doğrular silinirmiş; Öğrendim!!!

Hiçbir zaman hiç kimseye güvenilmezmiş; Farkına vardım!!!

Eee... Bunları öğrendim de ne geçti elime? Sadece bir ömür içimde taşıyacağım bir hüzün ve kırgınlık kaldı bana o kadar! Her acı geçermiş (öyle bilirdim) ama bu acı hiç geçmeyecek...Yemin Ederim!!!

Bir kapı var orada daracık. İçinden geçsen geçemezsinvirgs.gif karşısında dursan dayanamazsınvirgs.gif öteki tarafa geçsen yapamazsın. Şimdi ben de öyleyim işte. Affettim desem bedenim geçse yüreğim geçer mi o kapıdan??? Karşısında dursam dayanabilir miyim o gözlere??? Hadi geçtim diyelim rahat bırakır mı içini kemiren o garip duygu???

Yok...Çıkış Yok!!!

Anladım... Ben şimdi geçtim o kapıdan!!! Geçtim de sanırım bir kalbim kaldı dışarıda. Bağırıyorvirgs.gif kızıyor bana!!! "Kendine acımıyorsan bana acı" diyor! "Kanıyorum!" diyor! Bir yandan da okşanmak hoşuna gidiyor; ama başka kalpleri de öyle okşadığını düşündükçe yine başlıyor kanamayavirgs.gif bağırmaya...

Bazen de kızıyorum kendime "Madem ki geçtin bu kapıdanvirgs.gif göze aldın ölmeyivirgs.gif niye bu şikayet?" diyorum!!! "Madem ki şikayet edeceksin bırakvirgs.gif acı çektirme kendine uzaktan sev!" diyorum; olmuyor! Onsuz bir an bile nefes alamıyorum!!! "Ama o sensiz nefes aldı yavirgs.gif o seni hiç düşündü mü?" diyor kalbim. Ağlamaya başlıyorum... "Çok uzattın ama affettim işte sus!!!!!" Eğer son bir şans vermeseydim ne olurdu? O zaman daha mı mutlu olurdum acabavirgs.gif bilmiyorum.

Öyle ya da böyle...Çoook Seviyorum!!! Üzüntüm aldatılmak değilvirgs.gif verdiğinin karşılığını almamak!!! Önemlisi de onu bir başkasıyla paylaşmak!!!

Ona aşığım hem de deliler gibi! Evet bazen geri çekilmek istiyorum bu aşktanvirgs.gif alıp başımı gitmekvirgs.gif onu da kendi yalnızlığıyla bırakmak istiyorum!!! Olmuyorvirgs.gif yapamıyorumvirgs.gif öleceğimi hissediyorum!!! Her şey tamam da ''Keşke'' olmasaydıvirgs.gif ''Keşke'' herkesin sandığı kadar gerçekvirgs.gif yalansız ve saf sevseydi beni!!! ''Keşke'' ona bu kadar bağlıyken bu kadar incitmeseydi beni!!! Belki o zaman şu an gem vurduğum çoğu duyguyu yaşatabilirdim ona...

''Keşke'' bu kadar zaman bir benim kalbimi okşasaydı!!! Bir benim yüreğime konsaydı!!! "Keşke"lerle yaşanmaz ama ''keşke'' beni aldatmasaydı!!!

Çünkü ben hiç başka yüreklere konmadım....
Herkes gidiyor tek tek

karmakarışığım

yalnızmıyım

sevgisizmiyim

unutmuşmu

unutulmuşmuyum

karmakarışığım

santim santim çürüyorum

karmakarışığım

dönüp bakan da yok

adımı hatırlayan DA yok

hayaller yok

sen yok

karmakarışığım

yalnızmıyım

yoksa çok mu dostum varda

kalabağın arasın da kaybolmuş

nasıl olsa orada duruyor diye

unutulmuşmuyum

Asıl soru BEN

UNUTMAYA HAZIRMIYIM.....
Tam beni tamamlayacağını düşünürkenvirgs.gif yine ben eksik kaldım. Gülümseyişlerim Takılı kaldı yüreğimde. Sonu yokvirgs.gif ışığı yok bir yolda ıssızvirgs.gif sessiz kaldı sevdam.

Ama sen gittin; tıpkı diğerleri gibi... korkup kaçtın belki de bu sevdadan.Kocaman yüreğiyle seni seven ama sen sığdıramadın kalbine; Taşıyamadın doğru dürüst... bu kadar çabuk pes edişin de ondandı belki. Başka cümlelerin ardına sığınmanvirgs.gif yalan yanlış sevdalara takılman...

Gözlerine baktığım zaman çoğaldığımı hissediyordum. Öyle anlamlıydı ki; hayatın tüm gizemi senin gözlerindeydi sanki... Her şey o "çakır" yeşilin içinde saklıydı. Ama sen aniden kapattın o gözleri; aldın yeşili benden... Tüm sırlarda o yeşil kutuda kapalı kaldı. İşte ondan sonra başladı her şey... Kalp ağrılarımvirgs.gif baş ağrılarımvirgs.gif gece yarılarında sebepsiz haykırışlarım...

Bana bıraktığın ve içimde kalan o "yeşil" di belki de bunlara sebep olan...Kötü bir oyun seyrediyorsunvirgs.gif "geçecek" diyorum kendime. "Bak geçince Hiçbir şey kalmayacakvirgs.gif arda kalanlar eski sonsuzluğa uğurlanacak." diyordum. Ama olmadı. Geçmedi. Her şey artarak daha da çoğaldı. Pişmanlıklar sardı Çevremivirgs.gif "keşkeler" birikti içimdevirgs.gif "acabalar" dolaşıp durdu beynimde...

Hepsi benden bağımsızdı. Hiçbir organıma söz geçiremedim. Hep sen çoğalıyordunvirgs.gif hep sen büyüyordun içimde...

Sana dönüşmeye başladığımı anlayınca da bir direniş başlattım kendime. Artıkvirgs.gif hiç konuşmuyorum kalbimle... Kendi haline bıraktım onu. Ne derse desinvirgs.gif Ne isterse istesin; hiç aldırmıyorum. Tıpkı derin dondurucudan çıkmış gibi bir kalbim var artık benim. Buz gibi... İçindeki her şey dondu. Sevgilervirgs.gif sıcak Gülümseyişlervirgs.gif arzularvirgs.gif istekler... Belki bir gün üzerindeki buzlardan sıyrılıp artık "ben de varım" diyerek yeniden ortaya çıkar ve bana döner; kim bilir. Ama o güne kadarvirgs.gif buz gibi "yeşil"in arkasından bakacağım dünyaya.

Senin bana verdiğin o "acı yeşil"i yaşayacağım. Kolay değil çünküvirgs.gif kalbimde dolanıp budaklanan o "yeşil"i bir anda kökünden sökmek. O yüzden zamana bırakıyorum her şeyi. Bakmadığın bir çiçek nasıl soluyorsavirgs.gif o "yeşil" de bir gün elbet solupvirgs.gif sararacak. Hayatımda ilk kez sana açtığım kalbim de bundan böyle sadece bahara açacak; sadece bahara.....
Hepsi birbirinden güzel yazılar.
Teşekkürler emeğin için..
Smile
ben teşekür ederim..
Sayfalar: 1 2 3 4