:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: recep ivedik 2
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Recep İvedik 2’de büyük ilgi görecek olan babaanne karakterini izleyenler, Recep İvedik’in kime benzediğini hemen anlayacaklar. Playstation oynayarak vakit geçiren babaanne, Recep İvedik’in sehir hayatındaki maceralarına renk katacak.

:yikildim::yikildim: süperdi ben çok eğlendim ....
birinci flm de millet neye güldü bilmiyorum ama bi kaç sahne haricinde gülümseme durumu bile söz konusu olmadı ben bu flm i izlerken- cok basit ti 2 inci flm de eminim öyledir
2 süper 1 de süper ama 2 daha iyiydi
bazı insanlar esprilerini anlayamadıklara filmlere sırf muhalefet olabilmek ve ben hiç gülmedim demek için gidiyolar ya sinir oluyorum gitme kardeşim eğlenceli bulmuyosan izleme zorla değil ya....
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bazı insanlar esprilerini anlayamadıklara filmlere sırf muhalefet olabilmek ve ben hiç gülmedim demek için gidiyolar ya sinir oluyorum gitme kardeşim eğlenceli bulmuyosan izleme zorla değil ya....
bu sözler banamı ben anlamadım?
o sözler beğenmeyenlere sen de beğenmemiş olduğuna göre.....
Fılmden sımdı geldık. gercekten 1 ncısınden daha ıyıydı.
kufurler vs lerı bı kenara bırakın artık ya. bız fılmı ızledıgımızde herkes kahkahalar atıyodu her dakıka. durum boyleyse hakkını vermek lazım super ıs cıkarmıslar Recep ıvedık 2 yle.

"O Maun sandık varya?" Big Grin
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:"O Maun sandık varya?" Big Grin

Orası süperdi :yikildim:

ama bende iLk fiLminde daha çok gülmüştüm Big Grin
PesmisT GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Orası süperdi :yikildim:

ama bende iLk fiLminde daha çok gülmüştüm Big Grin

sahiden ya süperdi
-serumu kapatcam söle artık :yikildim:
Bide sandığı açınca çıkan şey çok komikti ya Big Grin

:yikildim:
Sayfalar: 1 2