:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sensiz Yaşamam
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

Sensiz yaşamam. Umudum gibi içimdesin. Her solukta nefes diye içime çektiğim ve bırakmayı başaramadığımsın. Güneş diye belledim seni, ısıttığın için varlığınla tüm bedenimi. Rüzgar gibi bildim hep elerini saçlarıma dokunduğun için. Ben mevsim nedir bilmedim senden sonra. Senden sonra hiç kış görmedi gönlüm, baharım oldun. Ben sensiz yaşamam yaşayamam. Bu kadar işlemişken içime bu kadar ben olmuşken sen dönemem de geriye eski ben olamam. Kalbime kanımla yazdım ben senin adını istesen de istesem de silemem. Ben bir karabuluttum gökyüzünde ışığınla beni aydınlatan sendin. Yalnızlığın koynundan alıp da beni gecenin kör kuyusunda şefkatinle saran sendin. Yıkıktım döküktüm yerdeydi gönlüm elime bir el uzatan sendin. Kabustan başka bir hayal bir rüya görmezdim, bilmezdim. Rüyalarımı süsleyende sendin. Miladım olmuşken hayatımda sen, ben sensiz yaşamam yaşayamam .
Gün geceye dönüp de uzanınca yatağıma sen düşersin aklıma, seni görürüm o anda ve durdurmak isterim zamanı. Uyumak istemem. Bilirim ki uyursam gideceksin hayalinle de olsa karşımdan. Uyursam seni düşünemem diye, bir an olsun kapatmam gözlerimi. Kıvrım, kıvrım saçların dalgalanır karşımda. Elimi uzatıp dokunurum onlara. Ben o an bir ırmak gibi çağlarım mutluluktan. Bilirim ki okyanusum sensin bilirim ki onca mesafe de olsa aramızda ben sana gelir sana akarım. Yolumun sonu sen olursun. Sen okyanus olursun ben nehir sığınırım enginlerine.
Sana karşı tarif edilmez duygular içinde şu garip gönlüm.
Hem mutlu oluyorum hem de çok üzülüyorum seni görünce. Mutlu oluyorum çünkü sana bakıyorum seni görüyorum, üzülüyorum çünkü bu görüş kısa sürüyor.
İki ayrı yöne doğru ilerleyen tren misali geçip gidiyorsun yanımdan hızla
Merhaba demekle hoşça kal demek gibi, kısacık bir anda başlayıp bitiyor. Benim ise nefesim kesiliyor. Sözcükler boğazımda bir düğüm çözülmüyor. Çıksa rahatlayacak belki içimden.
Sihirli kelimelerim yok benim sana hediye edebileceğim. Düz ve basitte olabilir cümlelerim
Ama sana her seni seviyorum deyişim her harfinde bin kere haykırışımdır benim. Paylaşımcı değilim egoistimde belki fazlasıyla. Konu sen olunca bencil olurum. Dayanmam dayanamam paylaşmaya. Görmesin kimse gözlerinin rengini. Duymasın kimse sesinin ahengini. Benim ol sadece, hep benim, sadece benim. Ben seni böylesine ruhuma işlemişken ilmek, ilmek
sensiz yaşamam yaşayamam sevdiğim.

ŞİMDİ LANET EDİYORUM SANA Angry

Ercan, çok içten bir yazı .
Çok güzel yazmışsın...
Yüreğine sağlık Arkadaşım ...
SmileSmile
Onsuz yaşamamayı ve O'nu güzel sözcüklere dökmüşsün yüreğine sağlık (:
TutkuM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ercan, çok içten bir yazı .
Çok güzel yazmışsın...
Yüreğine sağlık Arkadaşım ...
SmileSmile

Sağolasın okuduğun için teşekkürler Smile Eksik olma
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Onsuz yaşamamayı ve O'nu güzel sözcüklere dökmüşsün yüreğine sağlık (:

Sağolasın Hüzün okuyan gözlerine sağlık
Teşekkürler Smile
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sağolasın Hüzün okuyan gözlerine sağlık
Teşekkürler Smile

Rica ederim (:
Çok içten ve güzel bir yazı olmuş. Özellikle karşında hayal ediş kısmı oldukca derin tasfirlenmiş. Okurken benide sürükledi.. Karşımda kıvrım kıvrım saçları olan birini hayal ettim. Çok güzel bir kızdı. Tekrar tekrar okuyup hayal ederim artık Smile

nihehe
Teşekkür ederim beğenmene çok sevindim Smile
Okuyan gözleriniz keder görmesin Smile
İki ayrı yöne doğru ilerleyen tren misali geçip gidiyorsun yanımdan hızla
Merhaba demekle hoşça kal demek gibi, kısacık bir anda başlayıp bitiyor.

abowww... nasıl duygular bunlar...
yanii senin yazdığına inanamadım desem yeridir...
emeğine sağlık yüreğine sağlık... geçmişine , geçmişteki sevgine sağlık...
PiNk_AnGeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İki ayrı yöne doğru ilerleyen tren misali geçip gidiyorsun yanımdan hızla
Merhaba demekle hoşça kal demek gibi, kısacık bir anda başlayıp bitiyor.

abowww... nasıl duygular bunlar...
yanii senin yazdığına inanamadım desem yeridir...
emeğine sağlık yüreğine sağlık... geçmişine , geçmişteki sevgine sağlık...

Smile Smile Smile
Eh konulardaki yorumlara bakınca öyle düşünmen normal tabiki Smile
Bu ilk değildi ama yaw Smile O kadar da konu açtık sen bi bunu görmüşsün demekki

Sağolasın iyi dileklerin için teşekkürler. Okuyan gözlerinize sağlık Smile
Sayfalar: 1 2